2000 TL Tasarım Monitörü

Graiudus

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Black Friday'da almak için kaliteli bir monitör arıyorum. 2K-4K fark etmez, 60Hz- 75Hz olsun istiyorum ve IPS ekran olmasını istiyorum. İnternette tarama yaptım fakat sizin kullandığınız tavsiye ettiğiniz bir monitör varsa benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum. Monitörü tasarım yapmak için alıyorum. Şu an halihazırda 144Hz 24 inç bir oyuncu monitörüm var onun yanına ikinci monitör olarak alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıl nerdeyse 2020 neden 60hz tercih ediyorsunuz?
İzlediğimiz filmlerin, yayınların genelinin 25-30-60Hz aralığında olduğunu biliyor musunuz?
Ekran kartımın 2k'da 144 fps verebilecek olduğu oyun sayısı da az üstelik, bunların üzerine neden daha fazla para vereyim?
1920x1080, 144Hz oyun monitörüm var zaten oyunumu orada oynayacağım.

İzlediğimiz filmlerin, yayınların genelinin 25-30-60Hz aralığında olduğunu biliyor musunuz?
Ekran kartımın 2k'da 144 fps verebilecek olduğu oyun sayısı da az üstelik, bunların üzerine neden daha fazla para vereyim?
1920x1080, 144Hz oyun monitörüm var zaten oyunumu orada oynayacağım.
Geleceğe dönük almanız sizin yararınıza olur diye dedim. Televizyon almıyorsunuz sonuçta ayrıca 144hz monitör ile 60 hz monitör ikisinde de aynı filmi açın izleyin aradaki farkı göreceksiniz 120FPS film çıkardılar çünkü. Aynısını ben kullanıyorum 60 hz den pişmanım.

Arkadaşın önerdiği 4K Philips monitör daha iyi. Hem çözünürlüğü hem de renk gamutu daha yüksek.
27 inc olduğu için ilgilenmedim 32inc çok mu büyük gelir diye sormuyor değilim kendi kendime ama ne kadar alan açarsam çalışırken o kadar iyi olacak :(
Geleceğe dönük almanız sizin yararınıza olur diye dedim. Televizyon almıyorsunuz sonuçta ayrıca 144hz monitör ile 60 hz monitör ikisinde de aynı filmi açın izleyin aradaki farkı göreceksiniz 120FPS film çıkardılar çünkü. Aynısını ben kullanıyorum 60 hz den pişmanım.
O gelecek bence o kadar yakın değil 60 frame render almak bile saatler alıyor. Bu ürünü zaten 3-4 sene kullanmak için alıyorum. Tavsiyelerin için teşekkür ederim dostum :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı