2000 TL telefon önerisi

Makaleler
1
Babama yeni telefon alacağız. Oyun oynadığı falan yok. Hafızası yeterli, kamerası güzel ve sağlam olsa iyi olur. Evet sağlam olsa iyi olur çünkü kendileri biraz sakardır. M21 düşünüyorum ben. Fakat Redmi 9 ile Redmi 9C, baktığı yerde indirime girmiş. Bu iki telefon güzel midir? Hangisi daha güzeldir? Yeterince güzelse bu ikisinden birini önermenizi istiyorum. Berbatsa başka telefon önerebilirsiniz.

Bütçe: 2000 TL civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin değilim ki.

Bütçen hangisine yetiyorsa alabilirsin.

Bütçen hangisine yetiyorsa alabilirsin.
M21 zorlayacağım sanırım. Çok güzele benziyor o. Teşekkürler.

Pek önermem, Exynos işlemci üzer. Mis gibi TCL 10L al, hem donanım olarak daha iyi hem de 1080p ekranı var.

Amoler ekranı var diye M21 tercih etme.
TCL içime sinmedi maalesef. 5.3 inç yetersiz ve telefon çirkin. PUBG gibi ağır oyunlar çok oynansaydı alırdık belki. Ama okey hariç hiçbir şey oynanmıyor. Tasarımını beğendiğimi söyleyemem maalesef. Ek olarak M21 ekranı FHD+ değil mi?

Tcl içime sinmedi maalesef. 5.3 inç yetersiz ve telefon çirkin. PUBG gibi ağır oyunlar çok oynansaydı alırdık belki. Ama okey hariç hiçbir şey oynanmıyor. Tasarımını beğendiğimi söyleyemem maalesef. Ek olarak M.21 ekranı FHD+ değil mi?

Tasarımından dolayı tcl 10L secmediyseniz tamam ama işlemci performansınları birbirine çok yakın. Ama şöyle de bir durum var ki Exynos işlemciler uzun ömürlü değil.

5.3 inç yetersiz ve telefon çirkin.
6.53 inç, yanlış biliyorsun sanırım. Tasarımı bana kötü gözükmedi. :(

PUBG gibi ağır oyunlar çok oynansaydı alırdık belki. Ama okey hariç hiçbir şey oynanmıyor.
Tek bu yüzden değil. Exynos performans dışında çoğu yönden kötü, pek uzun ömürlü olduğu söylenemez bir de.

Ek olarak M21 ekranı FHD+ değil mi?
M21 de aynı şekilde 1080p ekranı var, evet. Realme 6i'ya kıyasla söylemiştim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı