2000 TL telefon önerisi

ItsSoFunny

Hectopat
Daha fazla  
Düşündüğüm 2 model var; J5 Pro ve A5 2017. Başka cep telefonları önerirseniz minnettar olurum.
Bütçem maksimum 2000 TL.
Önemsediğim noktalar:
  • Kamera
  • Arayüz, güncelleme
  • Performans
  • Tasarım
  • Telefonun sağlam olması(1 metrelik yerden düşünce paramparça olan telefonları sevmiyorum)

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
P9 Lite 2017 kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. İç dış tasarımı İphone benzemesi beni benden aldı fotoğraf konusunda 3 fotoğraf paylaşım:

1-
IMG_20170607_181920.jpg

2-
IMG_20170610_213918.jpg

3-
IMG_20170617_212353.jpg

Her 1500-2000 TL'lik telefon önerilere P9 Lite yazacağım kusura bakmayın. [emoji16]

MI 6, MI 6 deniliyor ama TR'de güvenilir olarak garantili bir şekilde alınabilecek neresi var?
İthalatçı garantili olarak mevcut. Delta garantisi var. Zaten bütün ithalatçı garantili modeller için "garanti" kısmında sıkıntı var. MI 6 için özel olan bir durum değil yani.

Xperia X ya da X Compact modelleri işinizi görecektir bence. İthalatçı garantili olarak da HTC 10 alınabilir.
P9 Lite 2017 kullanıyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. İç dış tasarımı Iphone benzemesi beni benden aldı fotoğraf konusunda 3 fotoğraf paylaşım:

1-
Eki Görüntüle 247125

2-
Eki Görüntüle 247126

3-
Eki Görüntüle 247127

Her 1500-2000 TL'lik telefon önerilere P9 Lite yazacağım kusura bakmayın. [emoji16]
2000 TL bütçeye P9 Lite önermek mi? Tamam memnunsun ne güzel. Ama bu 2000 TL bütçe için çok yetersiz bir model. Daha hızlı şarj desteği bile olmayan bir modeli kalkıp da 2000 TL bütçelerde önermek doğru olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İthalatçı garantili olarak mevcut. Delta garantisi var. Zaten bütün ithalatçı garantili modeller için "garanti" kısmında sıkıntı var. MI 6 için özel olan bir durum değil yani.

Xperia X ya da X Compact modelleri işinizi görecektir bence. İthalatçı garantili olarak da HTC 10 alınabilir.

2000 TL bütçeye P9 Lite önermek mi? Tamam memnunsun ne güzel. Ama bu 2000 TL bütçe için çok yetersiz bir model. Daha hızlı şarj desteği bile olmayan bir modeli kalkıp da 2000 TL bütçelerde önermek doğru olmaz.
Hocam aslında araştırma yaparsanız hızlı şarj cihazlar için zararlıdır. Ama diğer türlü dediğinize katılıyorum 2000₺'ye çok daha üst segment öneriler yapılmalı.

Her şarj etmek cihazlar için zararlıdır. Her şarj ettiğinde telefona elektrik veriyorsun ve ömründen alıyorsun zaten. O yüzden bunu kafaya takmak yanlış. Günlük deneyimine bakacaksın. Hızlı şarj bence önemli bir faktör.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı