2000 TL Telefon Önerisi

BoLoNoRa

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi maksimum 2000 TL olacak bir telefon arıyorum. Mümkünse Türkiye garantili ve yeni olsun. (Xiaomi ve iPhone düşünmüyorum.) Genel olarak oyun oynarım, kamerası da güzel olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bütçeyi 2500 lira civarına çıkardım. Bu bütçe ile 2500 liraya huawei almak mantıklı olur mu? Yoksa bu bütçeye daha iyi bir model alınır mı?
Not: İthalatçı garanti düşünmüyorum.

Huavei p10 bu arada yazmayı unutmuşum.

S7 düşünmüyorum çünkü eski bir cihaz S8 çıkmışken S7 almak biraz saçma geliyor bana. Axon 7 işlemcisi güzel fakat kamerada düşük ışıkta biraz kötü Huawei P10 alsam büyük ihtimalle aynı performansı verir diye düşünüyorum.

S7, P10'dan daha üstün. Özellikle arka kamerada düşük ışıkta S7, P10'u yerlerde süründürüyor.

Bekleyip XZ Premium'un fiyatını izlemenizi ve 2700 gibi fiyatlara düşerse onu almanızı tavsiye ederim.

LG almayı hiç düşünmüyorum her ne kadar sorunları servis ücretsiz halletse de uğraşmak istemiyorum.
HTC 10un dış görünüşünü pek sevemedim.
S7, P10'dan daha üstün. Özellikle arka kamerada düşük ışıkta S7, P10'u yerlerde süründürüyor.

Bekleyip XZ Premium'un fiyatını izlemenizi ve 2700 gibi fiyatlara düşerse onu almanızı tavsiye ederim.
S7'nin kamerası nasul P10'unkinden daha yüksek oluyor anlayamadım.
S7'nin ekranı 2K evet ama 2K video yok ortada ancak kendi çektiğim fotoğraflara videolara bakabilirim ve ekranı 2K olduğundan daha fazla güç tüketecek demektir bu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı