2000 TL Telefon Önerisi

wertyq

Hectopat
Makaleler
1
Aklımda 3 telefon var. Samsung A50, Huawei Mate 20 Lite, Xiaomi Redmi Note 7 hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2000'e kadar zorlarsan Note 8'i bekle diyecekler burdan sana büyük ihtimalle, zorlamak istemezsen de 2000'in birkaç yüz lira aşağısına Note 7 al diyecekler. Son zamanlarda en çok karşılaştığım bu konu tarzında yazılan benzer mesajlar aklıma kazındı resmen :D

Yerinde olsam Fiyat/Performans söz konusu iken Samsung bakmazdım. Arkadaşın önerdiği gibi Xiaomi Redmi Note 7 ve Huawei Mate 20 Lite bakılabilir. Ayrıca Oppo modellerine de bir göz atın.

Redmi Note 7 kullanıcısıyım. Çok hoş telefon. Dış görünüşü olsun, performansı olsun bu fiyat bandın da rakipsiz diye düşünüyorum. Zaten sağlamlığı söz konusu bile edilemez.

Merhaba 2. El dusunuyormusuniz bilmiyorum lakin Sıfırı 2500 TL olan mi mix 2 alin gecin bu fiyat bandindaki bütün telofonlari tokat manyağı yapacak bir cihaz araştırın öyle alın derim. 2. Eli 1800 2000 civarına temiz cihazlar var. Tabi tercih sizin şimdiden hayırlı olsun.

Redmi Note 7 kullanıcısıyım. Çok hoş telefon. Dış görünüşü olsun, performansı olsun bu fiyat bandın da rakipsiz diye düşünüyorum. Zaten sağlamlığı söz konusu bile edilemez.

Ne kadar zamandır kullanmaktasın? O cihazın bildirim led ışığı neden aşağıda olmuş ya komik geldi çünkü normalde üstte kameranın o kısımda oluyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı