2000 TL telefon önerisi

Güven KAHVECİ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitmeni
Anneme maksimum 2000TL ama daha düşük bütçeler tercihim telefon bakıyorum. Önceliğim Samsung, kullanim kolaylığı ve şu an kullandığı telefonu Samsung olduğu için. Bir de bataryasi uzun gitsin. Aklımdaki modeller:
  • Samsung M20 1300TL
  • Samsung M30S 1999TL +250TL hediye çeki var
  • Huawei P Smart 2019 1650TL
  • Xiaomi Mi A3 1500TL

Kronik bir sorunları var mı bilmiyorum arkadaşlar. Sizler hangi telefonu önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım m20 en uygun fiyata olan bunu alacağım. Mağazaları gezme fırsatı buldum Oppo a5 2020 de güzel gibi geldi ama tam araştıramadım arkadaşlar. Samsung a yeni serisi de kafa karıştırıyor bir türlü tek bir modele odaklanamadım.

Şuan kontrol ettim m20 yi Samsungun kendi sitesinden alinca 150tl çek veriyor. Acaba neden önermiyorsunuz

M20 Samsung'un sitesinde ne kadara geliyor? 150 TL çek sadece Samsung mağazalarında mı kullanılacak?
1299tl çeki ise migros defacto gibi mağazalarda kullanabiliyoruz. Anlayacağız samsung kota koymuş belli ücretli alışverişlerde çek veriyor alışveriş tutarınız yükseldikçe çek artıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı