2000 TL TKL klavye önerisi

Bütçe
2000 tl
İlk defa görüyorum bunu ve göründüğü üzere space tuşu da bi' değişik. Bilgilendirme için teşekkürler. Bu arada bu modelde medya tuşlarını FN kullanmadan komtrol etme yolu var mı? Aslında bu klavye çok iyi ama dedicated medya tuşları olmadığı için K70 TKL red Switch düşünüyorum bende.

FN kullanmamadan mevcut medya tuşları yok. İki klavye arasındaki tek fark PBT tuşlar, muhtemelen space tuşu ekstra yedek olan gelen tuşlardan birisi. K70 TKL bence gereksiz pahalı Switch'leri hızlı, medya tuşları var bu kadar paraya değer mi bilemedim.

FN kullanmamadan mevcut medya tuşları yok. İki klavye arasındaki tek fark PBT tuşlar, muhtemelen space tuşu ekstra yedek olan gelen tuşlardan birisi. K70 TKL bence gereksiz pahalı Switch'leri hızlı, medya tuşları var bu kadar paraya değer mi bilemedim.

Medya tuşları zorunlu benim için önemli hocam sorun o. Çok alıştım ve oyun oynarken hep müzik dinliyorum. Ayrıca TKL ve PBT olması lazım ve sessizde olması lazım. K70 TKL'de sevmediğim şey medya tuşlarının bir kısmı solda.

Geri
Yukarı