2000 TL TKL veya %60 klavye önerisi

Hartwelll

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

1500, 2000 TL arası Wireless bağlantılı, Blue Switch olmayan, TKL veya %60 klavye arıyorum. Mümkünse F tuşları bulunsun. F tuşları bulunmayan modellerde BIOS'a girme gibi işlemleri nasıl yapacağımı bilmiyorum, bir yöntemi varsa aydınlatabilirsiniz. Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

1500, 2000 TL arası Wireless bağlantılı, Blue Switch olmayan, TKL veya %60 klavye arıyorum. Mümkünse F tuşları bulunsun. F tuşları bulunmayan modellerde BIOS'a girme gibi işlemleri nasıl yapacağımı bilmiyorum, bir yöntemi varsa aydınlatabilirsiniz. Önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.

Sayısal tuşlar ve F'ler belirli tuşlara atanıyor FN ile basabiliyorsunuz diye biliyorum

https://www.amazon.com.tr/EPOMAKER-Bluetooth-klavyesi-aydınlatmalı-kapakları/dp/B0BMKHFTNN/ref=asc_df_B0BMKHFTNN/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510226331025&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=1726380558288437943&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012783&hvtargid=pla-1945322893435&th=1

Evet gördüm, ancak Mor keycap mevcut. Kendi sitesinde şunu buldum Epomaker. Kendi sitesinden sipariş verebiliyor muyum acaba? Aliexpress'te de mevcut. Siyah Keycaps'li olana aşık oldum resmen.
Kendi sitesinden almanızı tavsiye etmem çünkü Amazon ve Aliexpress'te alırken vergisini ödeyip alıyorsunuz kendi sitesinden alırsanız hem kargo ücreti hem de gümrük vergisi yüzünden çok pahalıya gelebilir. Amazon en ucuzu ama orada bulamadıysanız Aliexpress de güvenilirdir sadece satan mağazaya dikkat edin.

Geri
Yukarı