2000 TL Toplama Sistem

BurakSancak

Hectopat
Yer
Esenler / İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ss.png

• Merhaba arkadaşlar.Öncelikle herkese selamlar. Daha önce de bir konu açmıştım 1600 TL sistem toplama ile ilgili. Yaptığım hesaplamalar ile bütçemi biraz daha arttırma imkanı buldum.
  1. Bu sistem parçaları birbirleri ile uyumlu mudur?
  2. Overclock yapmak için bu soğutucu yeterli midir? (İşlemciyi 4.00 GHz civarına çıkarmayı düşünüyorum)
  3. Bu bütçe ile yine AMD tabanlı, daha yüksek bir performans veren sistem toplanabilir mi?
  4. FX 6300 - R7 370 darboğaz yapar mı ?
  • Bu bütçeyle daha iyi bir sistem tavsiyesi veren arkadaşlar için önceden bir uyarı yapmalıyım :) Mümkünse Intel tabanlı olmasın.

Gelecek cevaplar için şimdiden teşekkürler :)
Oynayacağım Oyunlar = Gta 5 - Ets 2 - H1Z1 - Cs:GO - Minecraft - Dota 2 - City Car Driving

Son düzenleyen: Moderatör:
İntel tabanlı olmasın demişsin fakat %100 daha performanslı bir sistem önereceğim. Paranızı boşa saçtığınızı görünce huyum kurusun, duramıyorum. Kenarda dursun alternatif olarak.

2000.jpg

İntel tabanlı olmasın demişsin fakat %100 daha performanslı bir sistem önereceğim. Paranızı boşa saçtığınızı görünce huyum kurusun, duramıyorum. Kenarda dursun alternatif olarak.

2000-jpg.98036
Bu dostun topladığı sistem çok çok daha performanslı. Dikkate alın derim. Neden özellikle AMD ayrıca?

Eki Görüntüle 98036
Hocam İ5 3.2 Ghz yerine 3.3 Ghz almak daha doğru bence çünkü turbo boost ile 3.2 en fazla 3.4 olurken 3.3 Ghz olan işlemci 3.7 Ghz ye kadar yükselebilmekte.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı