2000 TL Türk Telekom 1000 Mbps için modem önerisi

vâli1

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060Ti
İ5-12400F
Merhaba. Evimde Türk Telekom 1000 Mbps internet var. Türk Telekom'un kendi verdiği modem bu hızı tam yansıtmıyor. Bana maksimum 2000TL olacak modem önerisi lazım.

Türk Telekom fiber altyapıda modem değiştirmek biraz sıkıntı. Almadan önce nasıl kurmanız gerektiğini araştırın.

Türk Telekom fiber altyapıda modem değiştirmek biraz sıkıntı. Almadan önce nasıl kurmanız gerektiğini araştırın.

Bir arkadaşım rahatça değiştirmiş bende çok anlamıyorum bu işlerden sadece bu modemi değiştirmek istiyorum modem 100Mbps hız veriyor.

Size router lazım. MR80X öneririm. Ayrıca en az Wi-Fi 6 bir Wi-Fi kartı mecburi 1Gbps için. Başka türlü yolu yok.

Merhaba Wi-Fi kartı neden lazım Masaüstü kullanıyorum kablolu bağlantı pek anlamam bu konulardan.

Size router lazım. MR80X öneririm. Ayrıca en az Wi-Fi 6 bir Wi-Fi kartı mecburi 1Gbps için. Başka türlü yolu yok.

MR80X ile MR70X arasındaki fark ne?

Son düzenleme:
Bir arkadaşım rahatça değiştirmiş bende çok anlamıyorum bu işlerden sadece bu modemi değiştirmek istiyorum modem 100Mbps hız veriyor.

Merhaba Wi-Fi kartı neden lazım Masaüstü kullanıyorum kablolu bağlantı pek anlamam bu konulardan.

MR80X ile MR70X arasındaki fark ne?
O daha güçsüz ve 1000MBPS tam alınamayabilir (AX1800 bir şey çünkü). Wi-Fi üzerinden 1000 alamadığınızı zannetmiştim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı