2000 TL'ye Android 9 destekli telefon önerisi

Ensaryilmaz

Hectopat
Daha fazla  
En fazla 2000 TL, bu fiyata şuanda Android 8.1 ile çalışan ve gelecek olan Android 9 P destekleyen bir telefon önermenizi rica ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha ekleyebilirsen Nokia 8 öneririm.
evet epey güzel telefon özellikleri cok iyi bence android 9 da destekleyecekmis eski bir nokia ci olarak aklıma yattı.
Xiaomi Mi A2 olabilir belki.
nokia ve xiaomo mi a2 arasinda kaldım ikisi de güzel telefonlar piyasaya çıkış olarak xiaomi mi a2 daha yeni bir telefon ama biraz daha incelemem gerekli almışken donma kasma olmadan 4 -5 yil kullanayım zenfone 2 mi 4 yıldır kullanıyorum güzel bi telefondu ama artık yoruldu, belli ediyor.
Yüksek ihtimalle nokia 8 olacak alacagim telefon. Mi a2 ye göre çok daha önce piyasaya çıkmış da olsa işlemcisi snapdragon 835, grafik adreno 540, 2560x1440 qhd çözünürlük pixel yoğunluğu 554ppi vs.. Yani bence her hali ile Nokia 8 Xiaomi Mi A2 den daha üstün duruyor tabi birde kullanıcılarından bilgi alabilsel daha iyi olurdu.

Son düzenleme:
evet epey güzel telefon özellikleri cok iyi bence android 9 da destekleyecekmis eski bir nokia ci olarak aklıma yattı.

nokia ve xiaomo mi a2 arasinda kaldım ikisi de güzel telefonlar piyasaya çıkış olarak xiaomi mi a2 daha yeni bir telefon ama biraz daha incelemem gerekli almışken donma kasma olmadan 4 -5 yil kullanayım zenfone 2 mi 4 yıldır kullanıyorum güzel bi telefondu ama artık yoruldu, belli ediyor.
Yüksek ihtimalle nokia 8 olacak alacagim telefon. Mi a2 ye göre çok daha önce piyasaya çıkmış da olsa işlemcisi snapdragon 835, grafik adreno 540, 2560x1440 qhd çözünürlük pixel yoğunluğu 554ppi vs.. Yani bence her hali ile Nokia 8 Xiaomi Mi A2 den daha üstün duruyor tabi birde kullanıcılarından bilgi alabilsel daha iyi olurdu.
İkisi de güzel bundan sonrası sana kalmış :)) Nokia 8 arkadaşım kullanıyor baya memnun

Bu arada nokia 8 deki ghost screen sorununu unutma. Kullanıma bağlı olarak çoğu kullanıcıda 6-7 ayda bu sorun baş gösteriyor. Bence Mi A2 daha mantıklı bir seçenek.

Bu arada nokia 8 deki ghost screen sorununu unutma. Kullanıma bağlı olarak çoğu kullanıcıda 6-7 ayda bu sorun baş gösteriyor. Bence Mi A2 daha mantıklı bir seçenek.
Tek canımı sıkan konu nokia 8 ile ilgili ghost screen olayı gerçi garantiden memnun herkes sorunsuz değişiyor ama ne vardı da lg panel kullandınız bu telefonda diye sormadan edemiyor insan. Ona rağmen hala performans olarak Mi A2 den daha iyi nokia 8 bakalım nasıl olacak. Başka öneriler varsa açığım onlara da.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı