2000 TL'ye gamepad önerisi

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
3 hafta sonra memlekete gideceğiz, ben de telefondan GeForce NOW aracılığıyla (3 aylık daha yeni indirimden aldım) oyun oynamayı düşünüyorum. Bunun için bana önerebileceğiniz 2000 TL civarı gamepad var mıdır? (memleketten eve dönünce de bilgisayara bağlayıp bazı indie oyunlarla devam etmek istiyorum.)Şu an aklımda Monster Pusat, Xbox 9. nesil kollar ya da DualShock V2 var sizce hangisi en rahatıdır veya sizin önerileriniz neler?

Xbox 9.nesil al geç.

Son düzenleme:
Yalnız hocam bu linkteki satıcının yorumlarını okumanızı tavsiye ederim. 1800 TL'ye satıyor ama bir sebebi olabilir.
O da doğru, üründe yorum yok. Sanirım vatan ve medimarkt tarzı yerlerden almak daha uygun olur. Teşhir ürünü gelme olasılığı var bu saticılarda.

Monster Pusat'ı aslında çok beğenmiştim fakat Xbox 9. nesil almaya karar verdim. Orijinalini hangi sitelerde bulabilirim acaba? Bir de benim telefon Samsung A34 ona uyumlu çalışır mı?

O da doğru, üründe yorum yok. Sanirım vatan ve medimarkt tarzı yerlerden almak daha uygun olur. Teşhir ürünü gelme olasılığı var bu saticılarda.

N11 sayfasında satıcıya yorum yapılan başka bir üründe (PS5 Dual Sense gamepad) teşhir gönderdiği yorumu okumuştum ama ürünün açıklamasında teşhir yazdığını fark ettim şimdi. Aklımda bu açıdan mimlenmişti satıcı :) Yine de iftira atmış olmayayım riski size ait olmak üzere 1800 TL sıfırsa ve garanti veriyorsa iyi fiyat.

N11 sayfasında satıcıya yorum yapılan başka bir üründe (PS5 Dual Sense gamepad) teşhir gönderdiği yorumu okumuştum ama ürünün açıklamasında teşhir yazdığını fark ettim şimdi. Aklımda bu açıdan mimlenmişti satıcı :) Yine de iftira atmış olmayayım riski size ait olmak üzere 1800 TL sıfırsa ve garanti veriyorsa iyi fiyat.
Açiklamaya 2.el yazmış. Mağaza garantili olmasindan belliydi. En iyisi mediamarkt veya vatandan almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı