2000 TL'ye GTX 750 Ti ve i5 4690 Sistem Toplama

Alttaki parçaları almanızı tavsiye ederim. Siz de topladığınız parçalarda bütçeyi aştığınız için ben de aştım. Sıkıntı olursa işlemciyi 4460'a düşürebilirsin.

R9 280X almalısın ama marka olarak farkları araştırmama rağmen kesin sonuca ulaşamadım. Kendim de bu markadan kullandığım, memnun kaldığım için ve R9 serisinde iyi olduğunu bildiğimden dolayı Sapphire ekledim.
Tek modül ram eklememin sebebi anakartta 2 ram soketi olması. İlerde ekleme yaptığında 4 GB'ı çıkarmak zorunda kalmazsın.

Adsız.jpg

Son düzenleme:
Kasa yok ama
Alttaki parçaları almanızı tavsiye ederim. Siz de topladığınız parçalarda bütçeyi aştığınız için ben de aştım. Sıkıntı olursa işlemciyi 4460'a düşürebilirsin.

R9 280X almalısın ama marka olarak farkları araştırmama rağmen kesin sonuca ulaşamadım. Kendim de bu markadan kullandığım, memnun kaldığım için ve R9 serisinde iyi olduğunu bildiğimden dolayı Sapphire ekledim.
Tek modül ram eklememin sebebi anakartta 2 ram soketi olması. İlerde ekleme yaptığında 4 GB'ı çıkarmak zorunda kalmazsın.

Eki Görüntüle 39242
Kasa isterse fazla gelebilir .Fanboy deilim ama Nvidia ya güveniyorum Gtx 760 twin frozr al.Fiyat 50 tl azalır.

Kasa yok ama

Kasa isterse fazla gelebilir .Fanboy deilim ama Nvidia ya güveniyorum Gtx 760 twin frozr al.Fiyat 50 tl azalır.
Konuda, elinde Zalman Z11 kasa olduğunu belirtmiş.

Ayrıca bu fiyat seviyesinde ve altinda AMD ürünlerinin fiyat/performans oranı Nvidia'ya göre çok daha yüksektir. Performans karşılaştırmalarına bakarsan arada azbuz fark olmadığını göreceksin. Üst seviyede Nvidia'nın GTX 9xx serisini öneririm her zaman ama orta ve alt seviyede AMD daha avantajlı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı