2000 TL'ye günlük kullanım laptop önerisi

alexander mahone

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
İyi forumlar :)
Üniversite için laptop almayı düşünüyorum. Oyun yada üst düzey şeyler yapmayacağım. Günlük kullanım diyebiliriz. Aşağıda vereceğim linklerdeki cihazlardan birini önerebilir misiniz? Farklı cihaz önerilerine de açığım. Fiyat aralığım 2000 TL civarı. Teşekkürler.
ilk cihaz ikinci cihaz üçüncü cihaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Performans bakımından HP 15-BW050NT daha önde ayrıca diğerlerine göre 8 GB belleği var. Kullanım şekline göre ise 6 saat+ pil süresi var. Isı konusunda bir bilgim yok.
Acer Aspire A515-51-539J oyun performansı bakımından çok az daha iyi fakat 4 GB bellek yetersiz kalabilir.

Bunu tavsiyeler üzerine açtıysanız güzel bir davranış fakat sadece buradakilerden almaya kalkmayın evet bilgiliyiz (neredeyse birçoğumuz) sizde size ne lazım işlemci bakımından mı daha iyi ekran kartı bakımından mı daha iyi yoksa ikisi odaklı mı lütfen yani beleşe koşmayalım araştırma yapmak en iyisidir.

Bunu tavsiyeler üzerine açtıysanız güzel bir davranış fakat sadece buradakilerden almaya kalkmayın evet bilgiliyiz (neredeyse birçoğumuz) sizde size ne lazım işlemci bakımından mı daha iyi ekran kartı bakımından mı daha iyi yoksa ikisi odaklı mı lütfen yani beleşe koşmayalım araştırma yapmak en iyisidir.
Bu cihazlar ufak bi araştırma sonucunda kendi bulduğum cihazlar ama dediğim gibi farklı önerilerede açığım. Dengeli, günlük kullanım ama arada klasikleşmiş oyunları (cs go vs.) oynayabileceğim bir notebook arıyorum. Cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.

İyi forumlar :)
Üniversite için laptop almayı düşünüyorum. Oyun yada üst düzey şeyler yapmayacağım. Günlük kullanım diyebiliriz. Aşağıda vereceğim linklerdeki cihazlardan birini önerebilir misiniz? Farklı cihaz önerilerine de açığım. Fiyat aralığım 2000 TL civarı. Teşekkürler.
ilk cihaz ikinci cihaz üçüncü cihaz.
Lenovo Nb Ip 510 80sv00h0tx 15.6 İ5-7200u 8g 1t 15.6 W10 Home - n11.com
Her şey ideal bir şekilde 2400TL ama oyun testlerine bir bakın telefondayım kontrol edemiyorum

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı