2000 TL'ye i5 7600K sistem alınır mı?

Bütçeniz el verirse X5650 + X58 Anakart almanız daha iyi olur. Ancak bütçeniz X3440'a yetiyorsa ve hız aşırtmada iyi iseniz kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Hız aşırtma ile daha da yüksek Ekran Kartı takabileceğiniz için ömrü de uzun olur hem.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bütçeniz el verirse X5650 + X58 Anakart almanız daha iyi olur. Ancak bütçeniz X3440'a yetiyorsa ve hız aşırtmada iyi iseniz kesinlikle almanızı tavsiye ederim. Hız aşırtma ile daha da yüksek Ekran Kartı takabileceğiniz için ömrü de uzun olur hem.

Maksimum kullanacağım ekran kartı rx 560 x5650 ye 300 TL gigabyte anakarta da en az 500 TL isteniyor.

Yıllar sonra daha güçlü bir Ekran Kartı taksanız da sorun çıkmaması için alabilirsiniz. Ya da X3440 alıp yolunuza devam edebilirsiniz. X5650 6 Çekirdek, 12 İzlekli kuvvetli bir İşlemci. X3440 ise 4 Çekirdek 8 İzlekli bir İşlemci. Bütçenize hangisi uyuyor ise onu tercih etmenizde fayda var.

Yıllar sonra daha güçlü bir Ekran Kartı taksanız da sorun çıkmaması için alabilirsiniz. Ya da X3440 alıp yolunuza devam edebilirsiniz. X5650 6 Çekirdek, 12 İzlekli kuvvetli bir İşlemci. X3440 ise 4 Çekirdek 8 İzlekli bir İşlemci. Bütçenize hangisi uyuyor ise onu tercih etmenizde fayda var.
Usta gtx 970 bir sistem almasam da olur pazarlıkla bir arkadaştan garantisiz bu sistemi almayı düşünüyorum i5 6400 r9 380 2 GB 1 TB harddisk zalman z3 plus 600 watt kasa asus vx228h 1ms monitör 21.5 inç 2000 TL.

Siz bilirsiniz. Ben olsam GTX 970'li sistem + ikinci el temiz bir IPS Panel 24'' bir Monitör alırdım. Tabii tercih sizin.

Son düzenleme:
880, 890 TL'ye de var GTX 970. Bu kadar çok i7 almak istiyorsanız alın. Ben, ben olsam ne yapardım onu söyledim. X3440 + GTX 970 aşağı yukarı 1500-1650 TL tutacak. Kalanına da ikinci el bir Monitör alınabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı