2000 TL'ye kablosuz kulaklık tavsiyesi

Ben de g435 alsam mı diye düşünmeye başladım. Hiç aklımda yoktu. Hayırlı olsun size şimdiden.
Teşekkür ederim ama bende henüz almadım. İndirim bekliyorum.
Araştırdığım kadarıyla bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi kablosuz kulaklık gibi görünüyor.

Teşekkür ederim ama bende henüz almadım. İndirim bekliyorum.
Araştırdığım kadarıyla bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi kablosuz kulaklık gibi görünüyor.
Evet ama özelliklerine de bakmak lazım. Ben kablolu olarak Blackshark V2 düşünüyordum da 1400 den 2000 e çıktı bir anda.

Evet ama özelliklerine de bakmak lazım. Ben kablolu olarak Blackshark V2 düşünüyordum da 1400 den 2000 e çıktı bir anda.
Arçelik ve Bekonun sitesinde hala 1500 TL imiş. Alabilirim BlackShark V2 modelini.

Evet ama özelliklerine de bakmak lazım. Ben kablolu olarak BlackShark V2 düşünüyordum da 1400'den 2000'e çıktı bir anda.

Arçelik ve Beko'nun sitesinde hala 1500 TL imiş. Alabilirim BlackShark V2 modelini.

Hocam BlackShark V2 modelinde mikrofonunda kronik cızırtı sorunu var. Tabii karar size kalmıs

Evet ama özelliklerine de bakmak lazım. Ben kablolu olarak BlackShark V2 düşünüyordum da 1400'den 2000'e çıktı bir anda.

Arçelik ve Beko'nun sitesinde hala 1500 TL imiş. Alabilirim BlackShark V2 modelini.

Bende bugün başka bir siteden sipariş vermiştim iptal ettim söylediğiniz sitenin birinden sipariş vereceğim şimdi.

Arçelik ve Bekonun sitesinde hala 1500 TL imiş. Alabilirim BlackShark V2 modelini.

Sanırım dediğiniz kulaklık kablolu. Kablosuz modeli PRO olarak geçiyor yada ben bulamadım :)

Geri
Yukarı