2000 TL'ye kadar 1ms 144Hz monitör önerisi

Neden? XG2401 çok başarılı bir monitör. XL2411P alınmaz çünkü eski teknoloji SYNC bile yok.
1ms modunda bile 22ms sonuç veren bir monitör üretmişler. Daha güvenmemi bekleyemezsiniz herhalde o firmaya ? 0 ghosting ve düşük input laglı bir monitör önerileriniz var ise çok süper olur.

1ms modunda bile 22ms sonuç veren bir monitör üretmişler. Daha güvenmemi bekleyemezsiniz herhalde o firmaya ? 0 ghosting ve düşük input laglı bir monitör önerileriniz var ise çok süper olur.
Hocam buna nereden bakıyoruz ? Bende de MSI MAG24C var, ben de merak ediyorum kaç ms sonuç verecek.

Hocam buna nereden bakıyoruz ? Bende de MSI MAG24C var, ben de merak ediyorum kaç ms sonuç verecek.
Olabilecek en düşük sensitivity ayarına alıp mouse'u çevirin, normal bir şeyi max. 1 tane göreceksinizdir, arkasında belki bir iz göreceksinizdir. İşte ben yavaş yavaş çevirdiğimde neyin ne olduğunu bile anlayamıyorum :(.
Başka öneri yok mu ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı