2000 TL'ye kadar %60 kablosuz hot-swap klavye önerisi

Daha iyi bir model varsa arkadaşlar atar. Göz önünde bulundurabilirsiniz.

Bu kablolu ve hotswap değil. RK61 alsın.

Hotswap değil, kablolu, switchleri low profil, keycapsleri ABS kısacası alınmaz.

Clear Black Case çünkü ışığı ve klavyeyi daha iyi gösteriyor. Gateron Pro Yellow ise bu klavye için en iyi seçenek.
Kupon kodları :
ALTAIRLUNA25 önce bunu deneyin olmazsa alttakini.
10ANGELPGC bu kod ile 48.5 dolara düşüyor.
Gümrük vergisi kapınızda ödenir max 800-500TL gelir.

1708711219832.png

Hesap açıp arkadaşınızı davet ederseniz 10 dolarlık kupon kodu veriyordu ama tam nasıl yapılıyor bilmiyorum. @Salih7158 Biliyordur.

Clear Black Case çünkü ışığı ve klavyeyi daha iyi gösteriyor. Gateron Pro Yellow ise bu klavye için en iyi seçenek.
Kupon kodları:
ALTAIRLUNA25 önce bunu deneyin olmazsa alttakini.
10ANGELPGC bu kod ile 48.5 dolara düşüyor.
Gümrük vergisi kapınızda ödenir Max 800-500TL gelir.

Eki Görüntüle 2160762

Hesap açıp arkadaşınızı davet ederseniz 10 dolarlık kupon kodu veriyordu ama tam nasıl yapılıyor bilmiyorum. @Salih7158 Biliyordur.

Epomaker sitesine girdikten sonra sol altta Rewards bölümü var oraya giriş yaptığında email butonu var oraya girip 2. bir mail adresini girince kod geliyor diye biliyorum. Mailine geliyor bildirim.

Dosya Ekleri

• 1712408624375.png
    1712408624375.png
    25,5 KB · Görüntüleme: 12
Epomaker sitesine girdikten sonra sol altta Rewards bölümü var oraya giriş yaptığında email butonu var oraya girip 2. bir mail adresini girince kod geliyor diye biliyorum. Mailine geliyor bildirim.

Bu şekilde yaparak ve benim söylediklerimi göz önünde bulundurarak bence TH66 Pro alınmalı. 44 dolara düşüyor ve vergi gelse gelse maksimum 800TL gelir o da en kötü durumda ve CİMER'e şikayet edip fazla vergiyi de iade alabiliyorsunuz. @Error @Kaan Diktaş

Önerileriniz için teşekkürler. İndirim kodlu siteye bakacağım. Yine de öneri olarak 62 tuşlu klavye arıyorum. Şu anda %65'lik klavyem var zaten. 62 tuşlu önerilerinizi bekliyorum.

Önerileriniz için teşekkürler. İndirim kodlu siteye bakacağım. Yine de öneri olarak 62 tuşlu klavye arıyorum. Şu anda %65'lik klavyem var zaten. 62 tuşlu önerilerinizi bekliyorum.

O zaman Amazon Prime ile RK61 alacaksınız.

Geri
Yukarı