2000 TL'ye kadar güncel klavye önerisi

RespawN

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba dostlar.

Yazdığım fiyata kadar (mümkünse)
Mekanik, Wireless, ışıklı bir klavye arıyorum.

Boyu önemli değil 60, 70 vs.
kurgu işleri yapıyorum, sadece CS oynuyorum.

Tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimlerde Apex 3 TKL veya normalini alabilirsin kaliteli sessiz klavye bu fiyata ya membran ya da mecha membran alırsın ama tabii mekanik olursa çok daha iyi olur her tuşun kendine özgü anahtarı ve kaliteli yüksek ömürlü tepkime sürelerini anlayamazsın tabii kalitesine göre değişir bunda anlayamazsın fazla saliselik hesaplama yapman gerek mekanik diyorsan ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57 Su Geçirmez Ve Toza Dayanıklı Türkçe Optik Mekanik Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR bunu alabilirsin değer mi bilemiyorum test etmedim sadece kullananlara baktım güzel yazmışlar.

Hocam bütçeniz çıkarsa Apex 9 mini de alabilirsiniz gayet güncel swtichlerini değiştirebileceğinizi duydum ne kadar doğru bilemem ama güzel klavye diyor çoğu kişi.

Son düzenleme:
İndirimlerde Apex 3 TKL veya normalini alabilirsin kaliteli sessiz klavye bu fiyata ya membran ya da mecha membran alırsın ama tabii mekanik olursa çok daha iyi olur her tuşun kendine özgü anahtarı ve kaliteli yüksek ömürlü tepkime sürelerini anlayamazsın tabii kalitesine göre değişir bunda anlayamazsın fazla saliselik hesaplama yapman gerek mekanik diyorsan ASUS ROG Strix Scope RX RED Switch IP57 Su Geçirmez Ve Toza Dayanıklı Türkçe Optik Mekanik Gaming Klavye - Gaming.Gen.TR bunu alabilirsin değer mi bilemiyorum test etmedim sadece kullananlara baktım güzel yazmışlar.

Hocam bütçeniz çıkarsa Apex 9 mini de alabilirsiniz gayet güncel swtichlerini değiştirebileceğinizi duydum ne kadar doğru bilemem ama güzel klavye diyor çoğu kişi.
wireless istemiştim :) switch değiştirmek vs. hiç umrumda değil, gece klavyeye bakarken beni yormasın, sesi de bişeye benzesin yeterli sadece

Wireless istemiştim :) Switch değiştirmek vs. hiç umurumda değil, gece klavyeye bakarken beni yormasın, sesi de bir şeye benzesin yeterli sadece.

Tamam hocam Apex 9 mini ye bakın.

Ya da hocam Amazon.com.tr güzel bir klavye daha var.

Yeni konular

Geri
Yukarı