2000 TL'ye kadar kablosuz oyun kulaklığı tavsiyesi

Bütçe
2001

mrcircusshot

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Razer Barracuda X kullanıcısıydım ve kulaklığımı sattım. 2000 TL'ye kadar yeni bir kulaklık almak istiyorum.
Her türlü önerinize açığım.

Aradığım modelin kablosuz olması yeterli. Oyun için kullanacağım.

Ben Barracuda X 2022 modelini almak üzereydim yorumunuzla karşılaştı, rica etsem neden sattığınızı öğrenebilir miyim, neyi memnun etmedi?
Aslında memnundum ama sağ taraftan ses gelmemeye başladı, kablo takınca geliyor kablosuz kullanınca gelmiyordu. Daha garantisi 1 yıldan fazla var ve bence rezalet bir durum. Sıfırıyla değiştirdim (çok uğraştırdılar) sıfırını da kapalı kutu satacağım. Ama onun dışında aşırı rahattı gerçekten.

Aslında memnundum ama sağ taraftan ses gelmemeye başladı, kablo takınca geliyor kablosuz kullanınca gelmiyordu. Daha garantisi 1 yıldan fazla var ve bence rezalet bir durum. Sıfırıyla değiştirdim (çok uğraştırdılar) sıfırını da kapalı kutu satacağım. Ama onun dışında aşırı rahattı gerçekten.
Henüz satmadıysanız ben ilginebilirim, burada özel mesajlaşma var mı bilmiyorum o yüzden iletişim için instagram adresim bırakıyorum ,dm atabilirsiniz

@furkan.ustunn

Henüz satmadıysanız ben ilginebilirim, burada özel mesajlaşma var mı bilmiyorum o yüzden iletişim için instagram adresim bırakıyorum ,dm atabilirsiniz

@furkan.ustunn
Hocam satmadım, ürün bugün elime ulaşacak Razer tarafından sıfır kapalı kutu, iletişim için [email protected] mail atarsanız discord vereyim. Instagram yok benim.

Geri
Yukarı