2000 TL'ye kadar klavye önerisi

Ozan.C.K

Kilopat
Daha fazla  
Klavye de Caps Lock tuşu kırıldı baya da eskimişti o yüzden değiştirmek istiyorum. Ara sıra oyun oynuyorum fakat gündelik olarak da fazla kullanıyorum yani yazı yazması zor olmaması lazım. Normal de olabilir, mekanik de olabilir önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu önerebilirim.
Razer'ı yazılımından dolayı çok tercih etmiyorum bilgisayara diğer uygulamalara göre daha fazla yük oluyor.

Onu beğenmediyseniz bunu önerebilirim.
Aslında olabilir. Blue yerine red switch tercihim çünkü yazı yazarken rahatsızlık verecek seviyede olmaması lazım. Acaba büyük bir indirime girecek bir klavye bu fiyat aralığında yakalabilir miyim yoksa bunu alıp geçmek mi mantıklı olur ?.

Rampage markasına bu seviyelerde para vermek istemem daha iyi bir marka olsa olabilir. Logitech de blue switch var red olursa daha iyi olur dediğim gibi kulaksızlık yazı yazarken rahatsızlık verebilir.

Aslında olabilir. Blue yerine red Switch tercihim çünkü yazı yazarken rahatsızlık verecek seviyede olmaması lazım. Acaba büyük bir indirime girecek bir klavye bu fiyat aralığında yakalabilir miyim yoksa bunu alıp geçmek mi mantıklı olur?

Rampage markasına bu seviyelerde para vermek istemem daha iyi bir marka olsa olabilir. Logitech de Blue Switch var red olursa daha iyi olur dediğim gibi kulaksızlık yazı yazarken rahatsızlık verebilir.

İsterseniz 1 ay bekleyin indirime girmezse alın direk.

Aslında olabilir. Blue yerine red Switch tercihim çünkü yazı yazarken rahatsızlık verecek seviyede olmaması lazım. Acaba büyük bir indirime girecek bir klavye bu fiyat aralığında yakalabilir miyim yoksa bunu alıp geçmek mi mantıklı olur?

Rampage markasına bu seviyelerde para vermek istemem daha iyi bir marka olsa olabilir. Logitech de Blue Switch var red olursa daha iyi olur dediğim gibi kulaksızlık yazı yazarken rahatsızlık verebilir.

Bu modeller uyar mı hocam.

Geri
Yukarı