2000 TL'ye kadar klavye önerisi

ZerefDragneel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
localhost
Selam, yaklaşık 2 ay önce 700TL civarına e-yooso Z11 klavyeyi aldım. Klavyeden memnunum ancak benim hem modlama isteğim için gerekli kriterleri sağlamaması, ve bazı istediğim tuşların hızlı erişilebilir olmaması gibi nedenlerden dolayı 2000 TL'ye kadar bir klavye almayı düşünüyorum. Bütçe 500 TL'ye kadar arttırılabilir.

Kriterlerim: %75 olması, sarmal Custom kabolu olması, linear bir Switch'e sahip olması ve modlanmaya açık olması (hot swap olması, foamla gelmesi vs.)

Selam, yaklaşık 2 ay önce 700TL civarına e-yooso Z11 klavyeyi aldım. Klavyeden memnunum ancak benim hem modlama isteğim için gerekli kriterleri sağlamaması, ve bazı istediğim tuşların hızlı erişilebilir olmaması gibi nedenlerden dolayı 2000 TL'ye kadar bir klavye almayı düşünüyorum. Bütçe 500 TL'ye kadar arttırılabilir.

Kriterlerim: %75 olması, sarmal Custom kabolu olması, linear bir Switch'e sahip olması ve modlanmaya açık olması (hot swap olması, foamla gelmesi vs.)

Amazon
Buna bakabilirsiniz.

800 TL civarinda boyle bir klavye var.

Eger 3000 TL civarina cikabilirseniz boyle bir klavye var.

800 TL civarinda boyle bir klavye var.

Eger 3000 TL civarina cikabilirseniz boyle bir klavye var.

Hocam Wireless istemiyorum, modlarken batarya sıkıntı çıkartıyor. Ayrıca modlamaya açık dedim alt kasa düşük olursa pek de elverişli olmuyor modlamaya.

Amazon
Buna bakabilirsiniz.

Hocam bunu düşünüyordum ancak yay sesi çıkıyor nedense alan herkeste, Switch maliyetide var bu işin ayrıca TKL değil %75 almak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı