2000 TL'ye kadar klavye önerisi

Bütçe
2000

gamekinq

Kilopat
Daha fazla  
Switch'lerden anlamıyorum ancak bir tık sessiz bir Switch mekanik klavye arıyorum. Şu anda G213 kullanıyorum ve çok rahatım ancak 1-2 tuşu zor basmaya başladı. Ya direkt mekanik olmayan ya da mekanik ama sessiz klavye önerir misiniz? Ben aşağıdaki modellere baktım şimdiye kadar;

Logitech G413 SE TKL

Steelseries APEX 3 TKL

Razer ORNATA V3

Aynı anda 3 tuşa basma, zamanla kronik sorun vs. Gibi sorunlar istemiyorum, yukarıdaki klavyeden böyle sorunları olan varsa direkt elerim zaten.

Hocam hiç yorum göremedim güvenemedim tam açıkçası.

Sanırım bunu ya da numpadli olan halini alacağım.

Ben kullanıyorum halihazırda o yüzden önerdim güvenilmeyecek bir şey yok güzel kaliteli bir model bu fiyata daha iyisi var mıdır bilmiyorum varsa önerirler zaten.

Switch'lerden anlamıyorum ancak bir tık sessiz bir Switch mekanik klavye arıyorum. Şu anda G213 kullanıyorum ve çok rahatım ancak 1-2 tuşu zor basmaya başladı. Ya direkt mekanik olmayan ya da mekanik ama sessiz klavye önerir misiniz? Ben aşağıdaki modellere baktım şimdiye kadar;

Logitech G413 SE TKL

Steelseries APEX 3 TKL

Razer ORNATA V3

Aynı anda 3 tuşa basma, zamanla kronik sorun vs. Gibi sorunlar istemiyorum, yukarıdaki klavyeden böyle sorunları olan varsa direkt elerim zaten.
Boyut isteğiniz TKL sanırım ama %75 olur derseniz
Bu ürün yarın indirime girecek 1584TL+vergiyle 2K falan olur herhalde. Bu fiyata gayet güzel ürün. Şuanda da güzel fiyatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı