2000 TL'ye kasa ve anakart önerisi

YUSUFARDA HOCAM ÇOK SAĞOLASIN BU ARADA. MAHÇUP OLDUM VALLA. BU SAATTE ÜŞENMEDİN SİSTEM TOPLADIN. KUZENİM DE BİLGİSAYAR MANYAĞIDIR. BAYA ANLAR. HAFTALARDIR KUZENİME DAHİ TOPLATAMADIM BİR DÜZGÜN SİSTEM. DOLAR ARTTI İYİCE FALAN. SEN ÜŞENMEDEN YARDIM ETTİN. ÇOK SAĞOLASIN TEKRAR. İŞLERİN RAST GELSİN İNŞ. :) SON SORU. DOLAR DÜŞER Mİ DİYE BEKLİYİM Mİ? YOKSA ZAMAN KAYBETMEDEN ALAYIM Mİ? DAHA DA ARTMADAN? :D

Yusufarda hocam çok sağolasın bu arada. Mahcup oldum vallahi. Bu saatte üşenmedin sistem topladın. Kuzenim de bilgisayar manyağıdır. Baya anlar. Haftalardır kuzenime dahi toplatamadım bir düzgün sistem. Dolar arttı iyice falan. Sen üşenmeden yardım ettin. Çok sağolasın tekrar. İşlerin rast gelsin inş. :) son soru. Dolar düşer mi diye bekliyim mi? Yoksa zaman kaybetmeden alayım mi? Daha da artmadan? :D.

Hocam almanızı tavsiye ederim benı 10 dk bekler misiniz sistemi daha uygun hale getiriyorum.

YANİ BENİM YOLLADIĞIM 999TL LİK OLANI MI AL DİYORSUN? 3200MHZ LİK OLANI?

ZATEN DEDİĞİM GİBİ BEN ÖYLE SON ÇIKAN OYUNLARI OYNAMAYACAM. YA DA 4K UZUN METRAJ FİLM KURGULAMAYACAM. YA DA 3D ANİMASYON FALAN TASARLAMAYACAM DA KENDİ ÇİZDİĞİM KARAKTERLERİN AĞIZLARI OYNASIN YETER ŞEKLİNDE KURGULAYACAM.
ATIYORUM GTA 5 DEĞİL DE GTA 3 OYNARIM BELKİ. TEKKEN 7 DEĞİL DE TEKKEN 3 VS.
Kİ BUNLARI TAAA 2000LERDEKİ PC DE OYNARDIK. BU 2020'LERİN PCLERİNDE DE SORUNSUZ OYNARIM HERALDE. :D
Ürün alınır fakat 20 saat içinde alman lazım ya da stoğu bitmeden.
Eğer 1200 TL olsaydı ürün 3600'e değerdi.
Hocam almanızı tavsiye ederim benı 10 dk bekler misiniz sistemi daha uygun hale getiriyorum.
TABİİ Kİ HOCAM. BU ARADA KASA YAZMAMIŞSINIZ. BENİM SEÇTİĞİM RAMPAGE SESSİZ KASA İYİ Mİ YANİ? 459TL LİK. ONU YİNE SESSİZ FANLARLA MI DESTEKLEMEM LAZIM. YOKSA ZATEN O KASA FANLARIN SESİNİ BASTIRDIĞI İÇİN Mİ SESSİZ DENİYOR?

Böyle 10000 tl bide kasaya 500 tl sallarsak güzel olur.
Diğerinden daha ucuz. Harddisk 2 tb ama 7200rpm eskileri 3tb 5900 idi ama olsun hız daha önemli bence.

Böyle 10000 tl bide kasaya 500 tl sallarsak güzel olur.
Diğerinden daha ucuz. Harddisk 2 tb ama 7200rpm eskileri 3tb 5900 idi ama olsun hız daha önemli bence.
EYVALLAH ÇOK SAĞOLASIN HOCAM BUNLARIN ÇOĞUNU ALIRIM. :)
BU ARADAA "Fsp" NE İÇİN TAM OLARAK? 10BİN TL'YE ÇIKARTAN O OLDU GALİBA. İŞLEMCİYİ Mİ SOĞUTUYOR? OLMAZSA OLMAZ MI YANİ PC'DE?

eyvallah çok sağolasın hocam bunların çoğunu alırım. :)
bu aradaa "FSP" ne için tam olarak? 10bin TL'ye çıkartan o oldu galiba. İşlemciyi mi soğutuyor? Olmazsa olmaz mı yani PC'de?

FSP güç kaynağıdır o olmazsa bilgisayar çalışmaz. En kaliteli marka olan FSP seçtim sistemde. Ne olur ne olmaz, sonuç da elekrik akımı bu hocam. Şu an kasalara bakıyorum. Ayrıca siz sistemi kime toplattıracakınız?
Bu arada üstteki sistem tam olarak 9848 TL.

FSP güç kaynağıdır o olmazsa bilgisayar çalışmaz. En kaliteli marka olan FSP seçtim sistemde. Ne olur ne olmaz, sonuç da elekrik akımı bu hocam. Şu an kasalara bakıyorum. Ayrıca siz sistemi kime toplattıracakınız?
Bu arada üstteki sistem tam olarak 9848 TL.
EYVALLAH. KURULUMU KUZENLE BERABER YAPACAM. OLMADI YİNE ARAŞTIRA ARAŞTIRA KENDİM YAPACAM. YA DA BİR BİLGİSAYARCIDAN YARDIM İSTEYECEM. ABİMİN Bİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSİ ARKADAŞI VARDI. O GELDİ AKLIMA ŞİMDİ. ONA SORARIM. ÖNCE BİR ALAYIM DA HEPSİNİ. O KISMI ÇOK DÜŞÜNMEDİM AÇIKÇASI. :) BEN ŞİMDİ FARKLI FARKLI SİTELERDEN ALACAĞIM İÇİN, ÇALIŞMAYAN PARÇAAR OLURSA BİR DE İADE SÜRECİ NASIL OLACAK, SEN KENDİN BOZMUŞSUN DİYECEKLER Mİ ONU DÜŞÜNÜYORUM. BİR YANIM DA DİYOR HİÇ UĞRAŞMA GİT DİREK 8-10 BİN TL YE LAPTOP YA DA HAZIR SİSTEM AL. ONUNLA İDARE ET. :/
Hocam bu parçaları hangi mağazalardan alayım? n11de veya incehesap gibi sitelerden buluyoum en uygun fiyatlı olanları ama mağazayı şikayet.var a yazınca bir sürü şikayet var. Bozuk çıktı değişim iade olmadı gibi. Onun için almaya korkuyoum açıkçası. Hangi mağazalar en güvenilir servisleri olanlar? Çizgielktronik varmış güvenilir olan. O da bırakmış bu işleri. :/

Son düzenleme:

Geri
Yukarı