2000 TL'ye klavye kulaklık ve mouse önerisi

Bütçe
2000

sarpfd

Femtopat
Daha fazla  
Kablolu kablosuz hiç fark etmez rekabetçi oyunlarda iyi performans versin yeter. Eğer fiyatına değecek ürünler önerirseniz bütçeyi 500₺ daha arttırabilirim.

Kablolu kablosuz hiç fark etmez rekabetçi oyunlarda iyi performans versin yeter. Eğer fiyatına değecek ürünler önerirseniz bütçeyi 500₺ daha arttırabilirim.

Hs35 te kronik üstten kırılma sorunu var.

HS35'te kronik üstten kırılma sorunu var.

Yapacak bir şey yok, arkadaş fiyat bandına göre iyi bir şey istemiş. Alternatif seçenek olarak daha iyi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Biraz dikkatli kullanırsa o da olmaz diye düşünüyorum. Ha alternatif seçenek varsa da buyurun siz önerin :)

Yapacak bir şey yok, arkadaş fiyat bandına göre iyi bir şey istemiş. Alternatif seçenek olarak daha iyi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Biraz dikkatli kullanırsa o da olmaz diye düşünüyorum. Ha alternatif seçenek varsa da buyurun siz önerin :)
Önerdim dostum zaten.

Ayrıca kronikliğin dikkatli kullanmasıyla alakası yok. Her türlü kopar o kulaklık.

hocam senin kulaklığı

hocam seninde klavyeyi ve fare'yi alsam ki sanırım aynı fareyi önermişsiniz.
Sizce nasıl olur? (2.6k tutuyo ama eğer değiyorsa bütçeyi zorlarim)

Önerdim dostum zaten.

Ayrıca kronikliğin dikkatli kullanmasıyla alakası yok. Her türlü kopar o kulaklık.

Yaklaşık 1.5 senedir bir tanıdığımda mevcut. Ne bir kopma var ne de bir hasar. Biraz dikkat gerektiriyor. Ha her türlü kopmasına kopar ama bu kopma süresini uzatırsa onun için iyi. Ne de olsa aldıklarını ömür boyu kullanmayacak.

Hocam senin kulaklığı ve fareyi.

Hocam seninde Fare'yi alsam ki sanırım aynı fareyi önermişsiniz.
Sizce nasıl olur? (2.6k tutuyor ama eğer değiyorsa bütçeyi zorlarim)

Klavyeyi G213 al. Logitech uzun ömürlü markadır. Ayrıyeten servis açısından da iyi desem yeridir. Bu zamana kadar sorun çekmedim. Diğerleri olarak arkadaşın dediğini alabilirsin.

hocam senin kulaklığı ve mouse'u

hocam seninde fare'yi alsam ki sanırım aynı fareyi önermişsiniz.
Sizce nasıl olur? (2.6k tutuyo ama eğer değiyorsa bütçeyi zorlarim)
Değer kardeşim. Bütçeyi biraz daha zorlayıp daha iyi bir klavye de alabilirsin.

Yaklaşık 1.5 senedir bir tanıdığımda mevcut. Ne bir kopma var ne de bir hasar. Biraz dikkat gerektiriyor. Ha her türlü kopmasına kopar ama bu kopma süresini uzatırsa onun için iyi. Ne de olsa aldıklarını ömür boyu kullanmayacak.

Klavyeyi G213 al. Logitech uzun ömürlü markadır. Ayrıyeten servis açısından da iyi desem yeridir. Bu zamana kadar sorun çekmedim. Diğerleri olarak arkadaşın dediğini alabilirsin.
Ömür boyu kullanmayacak. Ama yarı yolda da bırakmayacak işte.

Değer kardeşim. Bütçeyi biraz daha zorlayıp daha iyi bir klavye de alabilirsin.
tamamdır hocamlar o zaman steelseries mouse, g213 klavye ve gamenote kulaklık kombosunu yapıp olayı bitiriyorum kafa yormadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı