2000 TL'ye klavye önerisi

Rawexy

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, klavye arıyorum maksimum 2000 TL verebilirim. Sıfır ürün alacağım bir de TKL olsun %65 %60 vs. olur. (NumLock'u olmasın yeter)
Şu an fiyatının hakkını veren önerebileceğiniz klavye var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında bende bunu düşünüyorum. Daha önce ASUS Rog Strix RX klavye kullandım fakat kendi kendine bastığı için garantiye gönderdim ve ürün stoklarda olmadığı için iade alacağım. Onun yerine klavye arıyordum TKL bu klavye güzel gözüküyor.

Yurt dışı sorun değil ise,
Amazon.com.tr
Azıcık aşıyor, ciddi anlamda alınır.
Hocam sanırım 2.067 tl ye denk geliyor. Bu klavye için hangi switchi önerirsiniz stokta olan? Ben böyle blue switch tarzı değilde red switch tarzı biraz daha sessiz istiyorum. Ayrıca bu ürün yurt dışından geldiği için 2.067 tl ye ekstra bir şey eklenmiyor değil mi? Herşey içinde oluyor yani.

Hocam sanırım 2.067 tl ye denk geliyor. Bu klavye için hangi switchi önerirsiniz stokta olan? Ben böyle blue switch tarzı değilde red switch tarzı biraz daha sessiz istiyorum. Ayrıca bu ürün yurt dışından geldiği için 2.067 tl ye ekstra bir şey eklenmiyor değil mi? Herşey içinde oluyor yani.
Ekstra 165 ekleniyor. Switch olarak, Flamingo hoşuma gitti, diğerini bilemiyorum kısa kısa test videoları var sanırım bakıp alman iyi olur.

Ekstra 165 ekleniyor. Switch olarak, Flamingo hoşuma gitti, diğerini bilemiyorum kısa kısa test videoları var sanırım bakıp alman iyi olur.
Baktım hocam sesine güzel klavyenin. Ama birkaç sorum olacak.

1-Ben daha önce hiç küçük enterlı klavye kullanmadım. Bu duruma ortalama olarak ne kadar süre sonra alışabilirim?

2-Ekstra 165 tl ekleniyor demişsiniz ama ben şöyle biliyorum, amazon prime'ın varken alırsan o ücret kalkıyor diye biliyorum yanlışsam düzeltin. Teşekkürler.

Baktım hocam sesine güzel klavyenin. Ama birkaç sorum olacak.

1-Ben daha önce hiç küçük enterlı klavye kullanmadım. Bu duruma ortalama olarak ne kadar süre sonra alışabilirim?

2-Ekstra 165 tl ekleniyor demişsiniz ama ben şöyle biliyorum, amazon prime'ın varken alırsan o ücret kalkıyor diye biliyorum yanlışsam düzeltin. Teşekkürler.
Pek uzun süreceğini zannetmiyorum. 1 2 haftaya rahat alışırsın gibime geliyor. Ara sıra karıştırma olabilir, onları dert etmeyin. Prime var ise muhtemelen 165 eklenmez. 2067 liraya en güzel seçenek.

Yeni konular

Geri
Yukarı