2000 TL'ye klavye önerisi

Bütçe
2000

oflug

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ucuz Philips'in bir blue Switch klavyesini kullanıyorum ve eskidi kendisi. Maksimum 2000₺ ye mümkünse o kadar pahalı olmayan blue Switch harici bir klavye bakıyorum. Numpadsiz, RGB mümkünse eğer ARGB tarzı, ok tuşlarının olduğu ve de büyük enter tuşlu bir klavye bakıyorum. Yurtiçi veya yurtdışı farketmez ve de öncelikle değil ama türkçe karakterli olursa daha iyi olur. Aşırı kaliteli bir klavye olmak zorunda değil sürekli oyun oynamıyorum genellikle hikaye tarzı oynarım. Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Birincisi ürün 11.11 indirimlerinde değil. İkincisi indirimde olsa bile 1800 e inmiyor. Üçüncüsü 1800 tl den alınan vergiyi hesaplarsanız sizde geçtiğini görürsünüz.
Hocam, vergi dahil fiyatı 1.800. 3 gün sonra indirime giriyor zaten. 1.500'e düşecek. Vergi ile en fazla 1.900 2.000 olur diyelim. Bütcene uygun her turlu.

@Endless Kaan Hocam bende bu ürünü almayı düşünüyordum. İndirim dahil 2500 TL'ye öneri sunabilir misiniz? (Ayrıca indirim oranları
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu kısımda doğru mu yansıtılıyor?)

Yeni konular

Geri
Yukarı