2000 TL'ye klavye önerisi

crybeek1

Hectopat
Arkadaşlar bu bütçede TKL olan ya da numpad de olabilir (60 istemiyorum) yay sorunu yaşatmayacak. Tek renk beyaz ya da RGB (Rainbow olmayacak) bir klavye önerir misiniz? Ajazz Dierya gibi markaları istemiyorum önermeyin. Onun harici kaliteli her markaya açığım.

Forumda çok kötü yorumlar vardı hakkında. Logitech markasını çok sevdiğim için aldım, arkadaşımda da var. İkimizde çok memnunuz. Aynısının numpadli olanı da var.

Forumda çok kötü yorumlar vardı hakkında. Logitech markasını çok sevdiğim için aldım, arkadaşımda da var. İkimizde çok memnunuz. Aynısının numpadli olanı da var.

Ya bunu bende tam alacaktım ama Anti-Ghosting yok bu klavyede o yüzden çekinceli kaldım.

Ajazz Ak820 Pro önerecektim ki istemediğinizi dile getirmişsiniz. Bu fiyat bandında başka muadili çıkmadıkça rakibi olmayan bir klavye. Niçin tercih etmek istemiyorsunuz?

Ajazz AK820 Pro önerecektim ki istemediğinizi dile getirmişsiniz. Bu fiyat bandında başka muadili çıkmadıkça rakibi olmayan bir klavye. Niçin tercih etmek istemiyorsunuz?

Birincisi yurt dışından geliyor ikincisi onlar Rainbow hocam. Hani tamam renkli keycapsleri kabul edebilirim de bu butcede Rainbow almak istemiyorum. Sadelik istiyorum.

Glorious GMMK2 2500₺ civarına düşmüştü geçenlerde. Düşerse yakın bütçedeki tek klavye o. Diğer türlü "istemediğiniz" Ajazz gibi markalara bakmak zorundasınız.
7000₺ gibi fiyatlara satılan Razer Blackwidow V4 Pro'da bile yay sorunu var.
Rainbow olduğunu nereden çıkarttınız bu arada?

Baksanıza nasılda dislike atıyorlar yorumuma. İlla fiyat performans olarak Ajazz daha mantıklı diye onu almak zorunda mı? Kişiden kişiye göre istekler değişebilir ki arkadaşın istediği sadelikte çok güzel bir ürün. Ayrıca sadece alıp kullandığımı ve çok memnun kaldığımı belirtmişim :D

Glorious GMMK 2 2500₺ civarına düşmüştü geçenlerde. Düşerse yakın bütçedeki tek klavye o. Diğer türlü "istemediğiniz" Ajazz gibi markalara bakmak zorundasınız.
7000₺ gibi fiyatlara satılan Razer Blackwidow V4 Pro'da bile yay sorunu var.
Rainbow olduğunu nereden çıkarttınız bu arada?

Atilan linklerin cogu Rainbow'du siz link atar misinz.

Baksanıza nasılda dislike atıyorlar yorumuma. İlla fiyat performans olarak Ajazz daha mantıklı diye onu almak zorunda mı? Kişiden kişiye göre istekler değişebilir ki arkadaşın istediği sadelikte çok güzel bir ürün. Ayrıca sadece alıp kullandığımı ve çok memnun kaldığımı belirtmişim :D
Memnun kalman kötü bir ürün olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 600₺'ye satılan klavylerden tek farkı iyi garantisi ve malzeme kalitesi. Bunun dışındaki herşeyi kötü aletin. Sosyalde incelemesini yapan arkadaş bile sonrasında iade ettiğini belirtti.

Memnun kalman kötü bir ürün olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 600₺'ye satılan klavylerden tek farkı iyi garantisi ve malzeme kalitesi. Bunun dışındaki herşeyi kötü aletin. Sosyalde incelemesini yapan arkadaş bile sonrasında iade ettiğini belirtti.
Peki hocam siz kötü diyorsanız kötüdür :D

Geri
Yukarı