2000 TL'ye klavye önerisi

Baksanıza nasılda dislike atıyorlar yorumuma. İlla fiyat performans olarak Ajazz daha mantıklı diye onu almak zorunda mı? Kişiden kişiye göre istekler değişebilir ki arkadaşın istediği sadelikte çok güzel bir ürün. Ayrıca sadece alıp kullandığımı ve çok memnun kaldığımı belirtmişim :D
Maksat eldeki bütçeyle en iyi ürünü alabilmek. Veri olarak önerilen ürünlerden kötü bir ürünü önerince haliyle böyle oluyor. Siz konuya daha sonradan yazsaydınız daha mantıklı olurdu da neyse.

Maksat eldeki bütçeyle en iyi ürünü alabilmek. Veri olarak önerilen ürünlerden kötü bir ürünü önerince haliyle böyle oluyor. Siz konuya daha sonradan yazsaydınız daha mantıklı olurdu da neyse.
Hocam valla aynısını logitechin bir mousesi içinde demişlerdi yıllar önce, ürünü 10 sene sorunsuz kullandım tek yaptığım şey switchlerini değiştirmek oldu. O günden beri bende logitech sevdası başka ve hiçbir ürününden pişman dahi olmadım. Bu üründen de olmadım. Takdir arkadaşın zaten.

Hocam valla aynısını logitechin bir mousesi içinde demişlerdi yıllar önce, ürünü 10 sene sorunsuz kullandım tek yaptığım şey switchlerini değiştirmek oldu. O günden beri bende logitech sevdası başka ve hiçbir ürününden pişman dahi olmadım. Bu üründen de olmadım. Takdir arkadaşın zaten.
Hocam zaten asıl olay bence sorunlu olması değil. Aynı fiyata daha iyi ürünlerin bulunması. Mesele sağlamlık değil yani.

Hocam zaten asıl olay bence sorunlu olması değil. Aynı fiyata daha iyi ürünlerin bulunması. Mesele sağlamlık değil yani.
Öyle zaten hocam herkes önerisini yapabilir takdir arkadaşa kalır. Ama bence forumda önerdiğim ürüne karşı çok fazla ön yargı var. Ben ve arkadaşım kullanıyoruz gayet memnunuz onu belirttim sadece.

Bence mis gibi klavye de şu anti ghosting olmamasi oyunlarda sorun çıkarıyor herhalde. Yoksa tam benim tipte klavye. Sade ve beyaz
Valorant oynuyoruz hocam yüksek rankta. Bir sıkıntı çıkarmıyor.

Ya hocam allah affetsin ama yesil beyaz pembe igrenc bir klavye ya. Tamam switchleri belki kaliteli olabilir de sunu duz siyah yapmak cok mu zor anlamiyorum? Boyle bir klavye kullanmak istemiyorum. Baska onerisi olan var mi
Bildiğim kadarıyla Akko 5075S var ama fiyatı biraz tuzlu. Ben de başta simsiyah arıyordum ama sadece kablolu bağlantı olduğu için Black&Silver renkte olan 5075B Plus aldım..

Geri
Yukarı