2000 TL'ye klavye önerisi

Bence mis gibi klavye de şu anti ghosting olmamasi oyunlarda sorun çıkarıyor herhalde. Yoksa tam benim tipte klavye. Sade ve beyaz
İşte burda da tercihler devreye giriyor. Benim ilk önceliğim görünüş değil mesela. Daha iyi bi switch varken sırf renginden dolayı daha kötü bir klavye almak bana mantıklı gelmiyor.
60 istiyor olsanız daha çok seçenek olabilirdi muhtemelen.

Bildiğim kadarıyla Akko 5075s var ama fiyatı biraz tuzlu. Ben de başta simsiyah arıyordum ama sadece kablolu bağlantı olduğu için black&silver renkte olan 5075b Plus aldım.

Evet bayagi bir fiyat farki var. Logitech'de de maksimum 6 tus diyor. Acaba sorun çıkarır mi emin olamiyorum. Cunku bazi ghosting olan klavyelerde 3 tustan fazlasina basilmiyordu.

Ya hocam allah affetsin ama yesil beyaz pembe igrenc bir klavye ya. Tamam switchleri belki kaliteli olabilir de sunu duz siyah yapmak cok mu zor anlamiyorum? Boyle bir klavye kullanmak istemiyorum. Baska onerisi olan var mi
Bence Ak820 Pro'nun siyah rengi çok iyi. Para birimini dolar yaparsanız 64 dolara geliyor o da 2080 TL yapıyor. Linki yanlış atmışım düzelttim şimdi.

İşte burda da tercihler devreye giriyor. Benim ilk önceliğim görünüş değil mesela. Daha iyi bi switch varken sırf renginden dolayı daha kötü bir klavye almak bana mantıklı gelmiyor.
60 istiyor olsanız daha çok seçenek olabilirdi muhtemelen.
Hocam benim eller büyük. 60 da hic rahat edemem muhtemelen

Evet bayagi bir fiyat farki var. Logitech'de de maksimum 6 tus diyor. Acaba sorun çıkarır mi emin olamiyorum. Cunku bazi ghosting olan klavyelerde 3 tustan fazlasina basilmiyordu.
Ne tür oyunlar oynadığınıza göre değişecektir. Oynadığınız ve oynayacağınız oyunları göz önünde bulundurarak değerlendirin derim.

Hocam benim eller büyük. 60 da hic rahat edemem muhtemelen
Benim de ellerim büyük lakin sorunsuz 60 kullanıyorum. Tabi önermem orası ayrı konu.

Ne tür oyunlar oynadığınıza göre değişecektir. Oynadığınız ve oynayacağınız oyunları göz önünde bulundurarak değerlendirin derim.

Rekabetçi oyunlar oynuyorum genelde.

Benim de ellerim büyük lakin sorunsuz 60 kullanıyorum. Tabii önermem orası ayrı konu.

Neden onermiyorsunuz?

Genel kullanımda yön tuşları ve F tuşlarının olması yoruyor. Rekabetçi oyunlar için birebir.

Iste bu da sıkıntı. Gidip Gamepower almak falan da istemiyorum cok kotu diyorlar acilan konularda. Bence 2000 lira bir klavye icin az sayilacak bir para değil ama ciddi manada kaliteli bir klavye bulamıyoruz inanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı