2000 TL'ye kulak üstü oyuncu kulaklığı önerisi

Rolden

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte B550M DS3H REV 1.7
MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
Ryzen 5-5600
Kingston 16 Gb 2400 mhz ram
Cooler Master MWE 500 Power Supply
Cooler Master - Master Box Lite 5 Kasa
Bütçe: 2000 TL 200-300 aşağı yukarı oynayabilir önemli değil.

Bunların arasından hangisini önerirsiniz veya bütçe dahilinde daha kaliteli bir ürün varsa değerli önerilerinizi bekliyor olacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunların arasından hangisini önerirsiniz veya bütçe dahilinde daha kaliteli bir ürün varsa değerli önerilerinizi bekliyor olacağım.
Kesinlikle HS80.

Kesinlikle HS80.

Peki bütçeyi aşıp HyperX Cloud 3 ile karşılaştırsak yine de HS 80 mi daha iyi dersiniz? Açıkçası İtopya da HS80'in siyah stoku tükenmiş Cloud 3 ile yakın iseler onu tercih etmek isterim.

Peki bütçeyi aşıp HyperX Cloud 3 ile karşılaştırsak yine de HS 80 mi daha iyi dersiniz? Açıkçası İtopya da HS80'in siyah stoku tükenmiş Cloud 3 ile yakın iseler onu tercih etmek isterim.
O konuda fazla bir bilgim yok, webde araştırabilirsiniz. Ben HS80 alırdım gibi. @Kaan Diktaş @SadeceYiğit @Error hocalarımın bilgisi varsa yardımcı olsunlar.

Cloud 3 FPS oyunlarında daha başarılı bir kulaklık. Ama müzik dinliyorsanız pek önermem. HS80 bütçe artmıyorsa iyidir.

HS80 aldım hocam en iyisi buymuş bu fiyatta.

Cloud 3 FPS oyunlarında daha başarılı bir kulaklık. Ama müzik dinliyorsanız pek önermem. HS80 bütçe artmıyorsa iyidir.

Peki malzeme kalitesi olarak hangisi daha iyi? Mesela pedlerinde soyulmalar oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı