2000 TL'ye mouse önerisi

kRising

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi önceki kullandığım mouse(glorius kablolu model o) düzelmeyecek sıkıntı yaşadı o yüzden yeni mouse alacağım ancak glorius hafif bir mouse olduğu için hafif bir mouse bakıyorum öneriniz var mı?

Az daha bütçem var dersen de alttaki.

Az daha bütçem var dersen de alttaki.

4K HZ mouselar için sistemin de iyi olması lazım ve iyi olmazsa sistemi kastırıyor. O yüzden açıkcası bana göre o kadar manası yok. Attığım ürün shape olarak, sensör olarak çok iyi. Darmoshark ürünleri önermiyorum ben açıkcası.

4K Hz fareler için sistemin de iyi olması lazım ve iyi olmazsa sistemi kastırıyor. O yüzden açıkçası bana göre o kadar manası yok. Attığım ürün shape olarak, sensör olarak çok iyi. Darmoshark ürünleri önermiyorum ben açıkçası.

4K kullanmak için R5 5600 işlemcin varsa yetiyor. Hatta artıyor bile. 2K kullanmak için R3 3100 işlemcisi dahi yeterli o kadar kasmaya gerek yok.

4K HZ mouselar için sistemin de iyi olması lazım ve iyi olmazsa sistemi kastırıyor. O yüzden açıkcası bana göre o kadar manası yok. Attığım ürün shape olarak, sensör olarak çok iyi. Darmoshark ürünleri önermiyorum ben açıkcası.
Ayrıca sensör olarak zaten aynı sensörü kullanıyorlar 2k ve 4k özelliklerine sahipler. XM zamanında güzeldi evet ama connect game üzerinden Xm alacağıma daha iyi özellikli ve donanımlı mouse'u wraith üzerinden almayı tercih ederim.

Conncect game teknik destek konusunda iyi değiller açıkcası.

4K kullanmak için R5 5600 işlemcin varsa yetiyor. Hatta artıyor bile. 2K kullanmak için R3 3100 işlemcisi dahi yeterli o kadar kasmaya gerek yok.

Ayrıca sensör olarak zaten aynı sensörü kullanıyorlar 2k ve 4k özelliklerine sahipler. XM zamanında güzeldi evet ama connect game üzerinden Xm alacağıma daha iyi özellikli ve donanımlı mouse'u wraith üzerinden almayı tercih ederim.

Conncect game teknik destek konusunda iyi değiller açıkcası.
Malzeme kalitesi olarak açıkcası bana göre XM2WE bu konuda önde. Sensör farklı ama özellik olarak sensörler aynı.

Ayrıca shape konusunda yine XM2WE bence yine önde.

Teknik destek ve işlemci konusunda evet haklısınız.

Konu sahibinin kararı tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı