2000 TL'ye MSI GTX960'lı sistem

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 2000 TL'ye bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Ekran kartının MSI GTX960 olmasını istiyorum. Bana bir böyle bir sistem toplayabilir misiniz ? 2000 TL'ye GTX960'lı sistem iyi olmaz yani diğer bileşenler iyi olmaz derseniz başka bir ekran kartı önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler. Monitör dahil değil

2015-01-24_13h16_23.png

bu sistem güzel ama kasayı zalman z3 plus ve güç kaynağınıda zalmanın 600 wattlık bir güç kaynağını alsam bişey olur mu ? Yani herhangi bir değişiklik gibi

aynen sonradan bir ssd süper olur inşallah :neo:
Birde gtx960 hakkındaki düşünceleriniz nedir almalımıyım ? Şuanda 2 gb olması konuşuluyor ve 128 bit olması ?
Bit ve GB nin bir önemi yoktur. Önemli olan ekran kartının CPU'sudur.

bu sistem güzel ama kasayı zalman z3 plus ve güç kaynağınıda zalmanın 600 wattlık bir güç kaynağını alsam bişey olur mu ? Yani herhangi bir değişiklik gibi

aynen sonradan bir ssd süper olur inşallah :neo:
Birde gtx960 hakkındaki düşünceleriniz nedir almalımıyım ? Şuanda 2 gb olması konuşuluyor ve 128 bit olması ?
Bence israf yapmana gerek yok. Sistem zaten en yüksek 300w çekiyor. Ekran kartında 2 sene 60 fps gibi bir değerden bahsediyor nvidia. Renk sıkıştırma teknolojisi sayesinde 128 bite düşürmüşler bant genişliğini. Sistem hem serin, hem sessiz aynısını yaza doğru almayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 45325

Kardeşim, birde işlemci'yi overclock ettinmi ve ssd ekledinmi tamamdır.;)
Overclock şans işi, riske atmaya gerek yok. Zaten o işlemci 4 ghz seviyesinde giriş seviyesi i3 oluyor. İşlemcide 2 çekirdek var buda yeni oyunlarda sıkıntı yaratır.

Bana kalırsa H81M-Plus ile dual kit ram almayın 2 adet ram slotu olduğu için ileride upgrade yapacağınızda bunları atıp direk 16gb almanız gerekir eğer ki tek modül 8gb alırsanız ileride aynısından bir 8gb daha alıp daha ucuza kapatmış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı