2000 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

MrFanta

Centipat
Daha fazla  
Hocalarım merhaba, 2000 TL civarı bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. FPS türü oyunları (Valorant, CS vb.) Çok oynuyorum, müzik çok az dinliyorum, Max 2500 TL'ye kadar çıkabilirim. HyperX Cloud 2 almayı düşünüyorum ama çok iyi diyende kötü diyende var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

HyperX Cloud 2 bende var hiçbir sorununu görmedim müzik kalitesi de üst seviye gayet alınabilir bir model.

Muhtemeln linç edilicem ama ben şahsen Hyperx Cloud 2 önermiyorum. Kendim kullanıyorum kulaklık ne kadar iyiyse ses kartı o derece rezalet. Kendi ses kartını aldığım gün kaldırıp kenara attım.

Olabilir bende eski kulaklığımı beğenmiyordum direk çöpe atmıştım.

Muhtemeln linç edileyeceğim ama ben şahsen HyperX Cloud 2 önermiyorum. Kendim kullanıyorum kulaklık ne kadar iyiyse ses kartı o derece rezalet. Kendi ses kartını aldığım gün kaldırıp kenara atıım

Hocalarım merhaba, 2000 TL civarı bir oyuncu kulaklığı almak istiyorum. FPS türü oyunları (Valorant, CS vb.) Çok oynuyorum, müzik çok az dinliyorum, Max 2500 TL'ye kadar çıkabilirim. HyperX Cloud 2 almayı düşünüyorum ama çok iyi diyende kötü diyende var. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Kablosuz bir şey alabilirsin.

Geri
Yukarı