2000 TL’ye PS4 Slim için TV önerisi

Çok teşekkür ederim beni aydınlattınız. O zaman monitör alayım dedim ve monitlere baktım şimdi. Dün gece 1.099 TL olan LG marka monitör 1.700 TL olmuş şimdi. Bütün monitörler zamlanmış. Böyle bir şey nasıl olabildi aklım almıyor :/
Bulabildiğim en uygun fiyatlı bu. Acer iyi bir marka mı acaba tavsiye etmeyenler olmuştu. Fakat hoparlörü yokmuş nasıl höparlör bağlayacağım buna giriş yokmuş. ACER Sa270abi Um.hs0ee.a01 27" 75 Hz 4 Ms (hdmı+analog) Freesync Full Hd Ips Led Monitör | Trendyol

Başka birisi de bütçeyi arttırıp bunu almamı tavsiye etti. Parlaklık oranı daha fazlaymış ve gerçek 8 bit renkmiş. Hoparlörü de var.

Farkındayım çok soru sordum kusura bakmayın :(
Bütçe 2 bin TL değil mi? Bunlar biraz giriş seviyesi kalıyor. PS4 Slim için kullanılacaksa HDR olmalı bence. Tercih sizin yine de. Philips 350 cd/m² ile daha iyi bir parlaklığa sahip. Dahili 6W hoparlör ve 3.5mm ses girişi ve çıkışı var. İkisinden biri alınacaksa Philipsi alın. 27 inç yeterliyse başka öneriler yapılabilir.

Bütçe 2 bin TL değil mi? Bunlar biraz giriş seviyesi kalıyor. PS4 Slim için kullanılacaksa HDR olmalı bence. Tercih sizin yine de. Philips 350 cd/m² ile daha iyi bir parlaklığa sahip. Dahili 6W hoparlör ve 3.5mm ses girişi ve çıkışı var. İkisinden biri alınacaksa Philipsi alın. 27 inç yeterliyse başka öneriler yapılabilir.
Hocam ailem monitör olduğu için bütçeyi arttırmıyor. TV alirsam 2000 olur bütçe ama monitör alacağım için 1.000 TL civarlarında bütçem var. Özelliklerden falan pek anlamıyorum, bu fiyat bandında en iyi görüntü kalitesini veren monitör nedir hocam size zahmet öneri yapar mısınız? Birde hoparlörü olursa mükemmel olur. Bu fiyat bandında önerdikten sonra sizin bütçemi arttırıp almamı önerdiğiniz monitörü de söyleyebilirsiniz, belki ailem ikna olur. 27 inç yeterli benim için. Beklemedeyim hocam.

Hocam ailem monitör olduğu için bütçeyi arttırmıyor. TV alirsam 2000 olur bütçe ama monitör alacağım için 1.000 TL civarlarında bütçem var. Özelliklerden falan pek anlamıyorum, bu fiyat bandında en iyi görüntü kalitesini veren monitör nedir hocam size zahmet öneri yapar mısınız? Birde hoparlörü olursa mükemmel olur. Bu fiyat bandında önerdikten sonra sizin bütçemi arttırıp almamı önerdiğiniz monitörü de söyleyebilirsiniz, belki ailem ikna olur. 27 inç yeterli benim için. Beklemedeyim hocam.
Philips olanı alın. Şu anda o bütçede en iyisi gibi duruyor. Renk konusunda mükemmel. 3x2 Stereo 6 Watt hoparlör güzel bir artı. Genelde 4 Watt oluyor. Hoparlör yetersiz gelirse harici hoparlör bağlarsınız. Şu an bazı güzel monitörlerin stokları tükenmiş ya da gereksiz pahalı.

Philips olanı alın. Şu anda o bütçede en iyisi gibi duruyor. Renk konusunda mükemmel. 3x2 Stereo 6 Watt hoparlör güzel bir artı. Genelde 4 Watt oluyor. Hoparlör yetersiz gelirse harici hoparlör bağlarsınız. Şu an bazı güzel monitörlerin stokları tükenmiş ya da gereksiz pahalı.
Anladım. En iyisi o duruyor dediğiniz gibi. Başka monitörler için stok gelmesini beklemeli miyim acaba yoksa direkt bu Philips i alıp yanına birde uydu alıcı mi alayım? 2.secenek en mantıklisi sanki.
Hocam bu TV'yi uygun gördük. Son kez size sorayım dedim alınır mı bu TV nasıl bir görüntü verir? Philips 32PFS5803 (32PFS5803/12) Televizyon

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı