2000 TL'ye R5 7500F işlemci için hava soğutma önerisi

Overclock ve render yapmayacağım. Çift fanlı fiyat farkına değer mi o yüzden?

Hocam çok endişelisiniz benim gibi ben sadece hikayeli oyunlar arada LoL falan oynayacak adamım bana yeter artarda bir de ben çift fanlı hava soğutucu yerine sıvı soğutucu alırım AG400 yeter de artar alın.

Hocam çok endişelisiniz benim gibi ben sadece hikayeli oyunlar arada LoL falan oynayacak adamım bana yeter artarda bir de ben çift fanlı hava soğutucu yerine sıvı soğutucu alırım AG400 yeter de artar alın.
Aynen endişeliyim biraz. Aslında 240MM Thermalright sıvı soğutma alacaktım ama Gaminggen birkaç gün önce 400 bugün de üzerine 200 toplam da 600 tl bir zam yapınca sinirlenip sıvı soğutmadan vazgeçtim.

Hocam soğutucuyu alırsam yazın denediğim de sıkıntı vs olursa iade olur mu?
Şöyle bir şey yapabilirsin. Gaminggentr Thermalright soğutucularına 2 yıl için birebir değişim tanıyor. Çok endişen varsa o şekil bir şey de yapabilirsin.

Aynen endişeliyim biraz. Aslında 240MM Thermalright sıvı soğutma alacaktım ama Gaminggen birkaç gün önce 400 bugün de üzerine 200 toplam da 600 tl bir zam yapınca sinirlenip sıvı soğutmadan vazgeçtim.
Hmm anladım hocam bana güvenin alın geçin çok gerek yok RGB önemli değilse ag400 al sağlıklı ve iyi

Geri
Yukarı