2000 TL'ye RGB mekanik klavye önerisi

1 ay kadar uzun bir araştırmadan sonra 10 dk önce sipariş verdim bakmadığım klavye kalmadı 15 gün bekleyebilirsen al derim, inan en mantıklı seçenek bu, ses testini YouTube üzerinden dinlersen inan aşık olursun :)

Hocam yurt dışından sipariş etmek istemiyorum özel durumlardan dolayı.

Hocam yurt içi pek bakmamıştım ben ondan dolayı pek bilgim yok maalesef.

1 ay kadar uzun bir araştırmadan sonra 10 dk önce sipariş verdim bakmadığım klavye kalmadı 15 gün bekleyebilirsen al derim, inan en mantıklı seçenek bu, ses testini YouTube üzerinden dinlersen inan aşık olursun :)

Hayırlı olsun hocam. Ben de pazar günü RK61 siparişi verdim gelince bakacağız.

Hocam link atabilir misiniz?

Bulamadım.
AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 1.907,62TL 10% İndirim | Ajazz AK820 Pro 75% conta monte Bluetooth 5.1/2.4G kablosuz ve tip-c Mac için TFT ekran ile kablolu mekanik klavye/Win

Şöyle buyrun ekranı felan da var güzel ama 30 dk içinde indirimi biraz azaltmışlar 200 tl kadar :(

@Prokingest875

Aradığın tam olarak bu biliyor musun

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 1.907,62TL 10% İndirim | Ajazz AK820 Pro 75% conta monte Bluetooth 5.1/2.4G kablosuz ve tip-c Mac için TFT ekran ile kablolu mekanik klavye/Win

YouTube üzerinden sound testini izle anlayacaksın ne demek istediğimi

Hocam yurt içi pek bakmamıştım ben ondan dolayı pek bilgim yok maalesef.

Hayırlı olsun hocam. Ben de pazar günü RK61 siparişi verdim gelince bakacağız.
Size de hayırlı olsun hocam umarım ikimizde memnun kalırız ürünlerden :)

Son düzenleme:

Şöyle buyrun ekranı felan da var güzel ama 30 dk içinde indirimi biraz azaltmışlar 200 tl kadar :(

@Prokingest875

Aradığın tam olarak bu biliyor musun

YouTube üzerinden sound testini izle anlayacaksın ne demek istediğimi

Size de hayırlı olsun hocam umarım ikimizde memnun kalırız ürünlerden :)
Numlock şart hocam ya :(

Geri
Yukarı