2000 TL'ye sıfır veya ikinci el sistem toplama

Jounlest

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. PC alacağım ve 2000 TL bütçem var. Bu parayla ikinci el de toplayabilirim, sorun değil. Yüksek performans verebilecek bir PC önerebilir misiniz? Dolar yükseldi ve aklım Turbox bilgisayar almaya yöneldi. Ama Turbox PC alırsam GTX 750 Ti takmayı düşünüyorum. Yine de görüşlerinizi bekliyorum.

Merhaba arkadaşlar. PC alacağım ve 2000 TL bütçem var. Bu parayla ikinci el de toplayabilirim, sorun değil. Yüksek performans verebilecek bir PC önerebilir misiniz? Dolar yükseldi ve aklım Turbox bilgisayar almaya yöneldi. Ama Turbox PC alırsam GTX 750 Ti takmayı düşünüyorum. Yine de görüşlerinizi bekliyorum.
Turbox bilgisayar almayın İşlemci ve Anakart çöp oluyor onun yerine ikinci el alın isterseniz yardımcı olabilirim.

İlan kalmış:confused:
İnanamayacaksınız ama I7 5930K 16GB Ram GTX 980 2TB HDD 250GB SSD ve Sıvı Soğutmalı sistem 2100 TL'ydi.
O bilgisayarın ilanda olmaması gayet doğal değil mi kim görüp bırakır o bilgisayarı :ROFL:.

Onun dışında bunlar düşünülebilir;
GTX 1050Ti + Ryzen Buluşması CANAVAR - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 486639699

6.Nesil Gaming Bilgisayar - Toplama Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 597723334

Ben GTX 750 Ti ve GT 1030 testlerine baktım ve 750 ti daha performanslı 300-400 gibi bir fiyatı var ve artan parayla kasa alınabilir değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı