2000 TL'ye SSD önerisi

512 GB SSD var takılı, yanına takacağım. Anakartım: Gigabyte Technology B450M-H
1684794553642.png

Anakartın sitesinde SSD için M.2 Bağlayıcı varmış. Samsung MZ-V7S1T0BW 970 EVO Plus NVMe® M.2 SSD, 1TB, Dahili SSD, Laptop ve Masaüstü ile Uyumlu eğer bütçeyi biraz artırıyım derseniz. Samsung SSD, 970 EVO P. M.2, 2 TB, NVMe MZ-V7S2T0BW. Ben 2 tane 970 EVO Plus 1TB taktım size anlatamam hayat bir ayrı güzel oluyor. Direk yerine 2 TB'lık olanı alıp takın başka birşey düşünmeyin. Çıkardığınızda yedek olur. Bir sıkıntı çıktığı durumda onu geri takarsınız.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1789658
Anakartın sitesinde SSD için M.2 Bağlayıcı varmış. Samsung MZ-V7S1T0BW 970 EVO Plus NVMe® M.2 SSD, 1TB, Dahili SSD, Laptop ve Masaüstü ile Uyumlu eğer bütçeyi biraz artırıyım derseniz. Samsung SSD, 970 EVO P. M.2, 2 TB, NVMe MZ-V7S2T0BW. Ben 2 tane 970 EVO Plus 1TB taktım size anlatamam hayat bir ayrı güzel oluyor. Direk yerine 2 TB'lık olanı alıp takın başka birşey düşünmeyin. Çıkardığınızd yedek olur. Bir sıkıntı çıktığı durumda onu geri takarsınız.
Mantıklı hocam eskisinide satarım işlemci için bütçemi yükseltmiş olurum teşekkür ederim.

M2 x1 PCI slotu bu dönüştürücü ile X1 PCI slotuna M2 takılabilir. (Yalnız yazma hızı 900mb/s olur.)

Hocam, maalesef anakartınızda daha fazla M2 yuvası olmadığı için SATA SSD almak durumundasınız. SATA SSD'lerde ortalama hızlar bu şekilde.
Hayır değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı