20000 TL altı laptop önerisi

Bütçe
20000

berkyy21

Hectopat
Daha fazla  
Bu sabaha kadar 19.000 TL'ye Acer Nitro 5 alabiliyordum 3060'lı. Fakat bugün fiyatı 23000 TL'ye dayanmış. Gerçekten çok üzüldüm. Pazar günü alacaktım oysaki. Peki artık bu bütçeyle alınabilecek en iyi laptop nedir?

İyi geceler arkadaşlar, tavsiyeleriniz için teşekkürler. Ben tercihimi Lenovo Ideapad Gaming 3'ten yana kullandım. Özellikleri Ryzen 5 5600h ve RTX3060. çiçek sepeti üzerinden 2. olarak aldım fakat ürün 2 aylık. Neredeyse 2 yıllık garantisi var ve tüm kutu içeriğiyle beraber satılıyordu. 18500 liraya yakın bir ücret ödedim. Tekrardan önerileriniz için teşekkürler. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir.

Ezbere konuşup üstüne yorumunu silip tekrar ezbere konuşmak efsane olmuş.

Her Monster ısınmaz.

İlk kendi düşüncemi belirttim. Yorum silinmeyince düzelttim. Ama bence performans falan olarak masaüstü daha iyi

İyi geceler arkadaşlar, tavsiyeleriniz için teşekkürler. Ben tercihimi Lenovo Ideapad Gaming 3'ten yana kullandım. Özellikleri Ryzen 5 5600h ve RTX3060. çiçek sepeti üzerinden 2. olarak aldım fakat ürün 2 aylık. Neredeyse 2 yıllık garantisi var ve tüm kutu içeriğiyle beraber satılıyordu. 18500 liraya yakın bir ücret ödedim. Tekrardan önerileriniz için teşekkürler. Kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir.

Keşke 1000 TL koyup sıfır bir şey alsaydınız.

İlk kendi düşüncemi belirttim. Yorum silinmeyince düzelttim. Ama bence performans falan olarak masaüstü daha iyi

Keşke 1000 TL koyup sıfır bir şey alsaydınız.

Bundan bize ne? Konuyla ne alakası var ki? Neden burada söyleme gereği duydunuz? Konu sahibi zaten belirlemiş ne alacağını. Masaüstü al demek onun hiçbir yararına değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı