20000 TL gaming laptop önerisi

Hocam videosu yok çünkü ekranın ayarını yaptım sarımtrak değil artık. Ama çok basit bir işlem gözünüz korkmasın. 6 aydır bu bilgisayarı kullanıyorum, herhangi bir sıkıntı yaşamadım. RAM'leri 4+4 Dual channel RAM olduğu için RAM'lerin performansı da iyi. Daha sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin hocam.

Anladım hocam çok teşekkür ederim bir sorum olursa buradan yazacağım çok teşekkür ederim iyi akşamlar.

Hocam dediğim gibi, fiyatına göre alınabilecek en iyi laptop bu. Ben bir sıkıntısını görmedim ama aldıktan sonra yapmanız gereken birkaç ayar var, ekranı biraz sarımtrak mesela, AMD Adrealin'den ekran ayarı yapmanız gerekiyor.
Hocam merhaba, yaptığınız ayar değerlerini yollar mısınız ben net bi şekilde yapamadım tam ve ben de 8 ram rtx 3060 modelini aldım birkaç gün oluyor alalı, ekran sarılığı falan bi nebze çözülür ama birkaç arkadaş çok eleştirmiş iade et pişman olma vs dediler içime kurt düştü siz memnun musunuz herhangi bir sıkıntısı var mı
Panel kodunuz CMN161A mı ?

Hocam merhaba, yaptığınız ayar değerlerini yollar mısınız ben net bi şekilde yapamadım tam ve ben de 8 ram rtx 3060 modelini aldım birkaç gün oluyor alalı, ekran sarılığı falan bi nebze çözülür ama birkaç arkadaş çok eleştirmiş iade et pişman olma vs dediler içime kurt düştü siz memnun musunuz herhangi bir sıkıntısı var mı
Panel kodunuz CMN161A mı ?
Hocam panel kodumdan emin değilim ama 8 GB, 5600H ve RTX 3060'lı laptopu aldıysanız aynı paneldir. Eğer tasarım işi yapıyorsanız ve renklerin %100 doğru olması gerekiyorsa pişman olabilirsiniz. Öteki türlü pek sıkıntı çekeceğinizi sanmam. Ayar değerlerini şu an atamam, ama müsait olunca atarım.

Hocam panel kodumdan emin değilim ama 8 GB, 5600H ve RTX 3060'lı laptopu aldıysanız aynı paneldir. Eğer tasarım işi yapıyorsanız ve renklerin %100 doğru olması gerekiyorsa pişman olabilirsiniz. Öteki türlü pek sıkıntı çekeceğinizi sanmam. Ayar değerlerini şu an atamam, ama müsait olunca atarım.
Peki hocam çok teşekkür ederim. Evet kesinlikşe aynı laptop u kullanıyoruz. Tasarım işi yapmıyorum birkaç oyun oynamak ve normal kullanım benim ama aldıktan 2-3 gün sonra bu olayla ilgili yorumlar ve deneyimim bi tık can sıktı.
Ayarlama ile minimuma iniyorsa rahatlayacağım hocam bekliyorum ayarladığınız değerleri sağolun

Hocam merhaba ekran ayar değerlerini atacaktınız müsait misiniz ?

Son düzenleme:
Peki hocam çok teşekkür ederim. Evet kesinlikşe aynı laptop u kullanıyoruz. Tasarım işi yapmıyorum birkaç oyun oynamak ve normal kullanım benim ama aldıktan 2-3 gün sonra bu olayla ilgili yorumlar ve deneyimim bi tık can sıktı.
Ayarlama ile minimuma iniyorsa rahatlayacağım hocam bekliyorum ayarladığınız değerleri sağolun

Hocam merhaba ekran ayar değerlerini atacaktınız müsait misiniz ?
Hocam ayarlar, şu anda 0-0-0 şeklinde görünüyor ayarlanınca sıfırlanıyormuş. Ama çok basit bir işlem, gözünüz korkmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı