20000 TL Gaming laptop önerisi

VforVenedetta28

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ilk defa laptop alacağımı bildirmek isterim. Araştırmalarım sonucunda Monster marka laptoplar önüme çıktı ama biraz daha araştırınca ASUS ROG serisi de önüme çıktı. İlk defa laptop alıcağımdan fazla bilgim yok o yüzden karar veremedim bütçeme uygun en iyi Gaming laptopu gösterirseniz sevinirim. Bu bütçeye güzel bir masaüstü toplayabileceğimi biliyorum ama fazla yer değiştirmek zorunda olduğum laptop daha kullanışlı olacak. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Ne ağırlıklı bir kullanım şekliniz olacak? Oyun mu yoksa gündelik mi veya farklı bir şey? Kullanım amacınızı söylerseniz ona göre öneri yapabiliriz.

Hocam Gaming laptop dediğine göre oyun ağırlıklı kullanacak muhtemelen.

Gaming laptoplar ağır işler içinde kullanılabiliyor, teyit etmek için sorarım eğer mesajda geçmiyorsa neden istediği.

Merhaba arkadaşlar, ilk defa laptop alacağımı bildirmek isterim. Araştırmalarım sonucunda Monster marka laptoplar önüme çıktı ama biraz daha araştırınca ASUS ROG serisi de önüme çıktı. İlk defa laptop alıcağımdan fazla bilgim yok o yüzden karar veremedim bütçeme uygun en iyi Gaming laptopu gösterirseniz sevinirim. Bu bütçeye güzel bir masaüstü toplayabileceğimi biliyorum ama fazla yer değiştirmek zorunda olduğum laptop daha kullanışlı olacak. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
Lenovo IP Gaming 3 15IAH7 82S900EQTX i5-12500H - PttAVM.com işlemci gücü önemliyse.

@Hybrit gönderdiğin laptop hoşuma gitti ama işlemcisinin intel i7 yada en azından intel olmasını tercih ederim. Çünkü evet ağırlıklı olarak oyun için kullanacağım ama gündelik işlerimde de kullanırım ona göre laptoplar önerirseniz sevinirim.

@646148 senin gönderdiğin laptopu da görmüştüm çok da iyi bir laptop fiyat bakımından da çok iyi ama çok emin olamadım gibi daha iyileri vardır.

@Hybrit gönderdiğin laptop hoşuma gitti ama işlemcisinin intel i7 yada en azından intel olmasını tercih ederim. Çünkü evet ağırlıklı olarak oyun için kullanacağım ama gündelik işlerimde de kullanırım ona göre laptoplar önerirseniz sevinirim.

@646148 senin gönderdiğin laptopu da görmüştüm çok da iyi bir laptop fiyat bakımından da çok iyi ama çok emin olamadım gibi daha iyileri vardır.
Ya atılan Victus ya da attığım cihaz. Eğer biraz daha eklersen HP Victus 16-D1016NT 6G0E4EA i7-12700H 16 GB 512 GB SSD RTX3050 16.1" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu var.

@646148 bak bu gönderdiğin gerçekten iyi bir laptopmuş. Önerin için teşekkürler.

Bu Monster laptop hoşuma gitti nasıl olduğunu söylerseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230529-230148.jpg
    Screenshot_20230529-230148.jpg
    213,1 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı