20000 TL hazır sistem önerisi

ismailkarsli

Hectopat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Web Geliştiricisi
Arkadaşlar bu ay içinde bir kasa almayı planlıyorum. Aşağıdaki kriterlere uygun, adı sanı bilindik markalan kullanan hazır kasalar var mıdır yoksa bütçeyi arttırmalı mıyım?
  • 6600 XT ekran kartı
  • Display port destekli ana kart
  • 32GB RAM
  • Min 500GB SSD
  • Tercihen AMD işlemci (olmazsa olmaz değil)

Son düzenleme:
Bu var:
İstediğin özelliklere göre özelleştirebilirsin bir de bu soğutucuyu al:
Dostum "XFX Speedster" markasını ilk defa görüyorum. Elimizde patlamasın? 😃

Dostum "XFX Speedster" markasını ilk defa görüyorum. Elimizde patlamasın? 😃

AMD için kart üretiyor hocam soğutması ortalama kesin soğutması için 3 fanlı modelini alabilirsin.

Öncelikle 32 GB RAM seçeneği bütçe dahilinde malasef pek mümkün değil. Hepsini tek seferde düzgün parçalarla birleştirmek pek mümkün olmadı. Hazır sistem olarak kasayı başka yerden ekran kartını farklı yerden alarak istediğiniz sistemi oluşturmuş oldum. Eğer Ryzen 5 5600X işlemcili bir sistem isterseniz bütçe nedeniyle ekran kartı RX 6600 olması gerekiyor. Ben bir sistem hazırladım, özellestirdim. İnceleyip hoşunuza gideni alabilirsiniz.

1. seçenek.

92C8BKAX kodlu Özel Toplama Bilgisayar

2. seçenek.
Sinerji Artemis Ryzen 5 3600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı]

Bu var:

Hocam buna 18 k verilmez ya. GameGaraj'dan sonra vicdanım el vermez hocam.

Bu var:

@f0ze buradaki linkten RAM yükseltilebilir ve 18k civarı bir fiyatı oluyor yükseltildikten sonra.

Bu şekilde 20250 TL yapıyor. Normalde Hazır sistemler daha uyguna geliyor beklerseniz daha uyguna benzer sistemleri bulabilirsiniz bence.

Öncelikle 32 GB RAM seçeneği bütçe dahilinde maalesef pek mümkün değil. Hepsini tek seferde düzgün parçalarla birleştirmek pek mümkün olmadı. Hazır sistem olarak kasayı başka yerden ekran kartını farklı yerden alarak istediğiniz sistemi oluşturmuş oldum. Eğer Ryzen 5 5600X işlemcili bir sistem isterseniz bütçe nedeniyle ekran kartı RX 6600 olması gerekiyor. Ben bir sistem hazırladım, özellestirdim. İnceleyip hoşunuza gideni alabilirsiniz.

1. seçenek.

92C8BKAX kodlu Özel Toplama Bilgisayar

2. seçenek.
Sinerji Artemis Ryzen 5 3600 16GB 480GB NVMe M.2 SSD RX6600 [Oyun Bilgisayarı]

Toplanacaksa böyle bir sistem daha iyi olur:

Yeni konular

Geri
Yukarı