20000 TL hazır sistem önerisi

Arkadaşlar biraz saçma olacak lakin fiyatı 27 liralara kadar çıkardım, bu gece tekrar bakacağım sebepse değerlimin talebi 😂 8 GB üzmesin diyor da bu 27 28 liralara 12 GB GPU bulunur mu ki? Ya da bu kasalar hala daha mı F/P'dir? Kasada Sims, cties Skylines gibi oyunlar arada da AAA oynanacak… tüm gece araştırma vakti geldi sanırım.

Benim size onerim budur;

@408157

Başka bir konuda Pardus4060 ile alakalı Caner hocam ile fikir alışverişi yaptık fakat bileşenlerin çok giriş seviyesinde olduğundan bahsetti. Bilhassa SSD'nin. Sizce neler değişmeli bu cihazda?

@408157

Başka bir konuda Pardus4060 ile alakalı Caner hocam ile fikir alışverişi yaptık fakat bileşenlerin çok giriş seviyesinde olduğundan bahsetti. Bilhassa SSD'nin. Sizce neler değişmeli bu cihazda?

Yukseltmeler pahali. Şu anki durumuyla alinabilir.

SSD hakkinda bilgim yok ama cok da kotu degildir-MLD kadar, kasa olarak normal-mesh, PSU olarak da ortalama- giris seviye bir şeydir. Zaten sistem powered by MSI sistem, MSI sistem isteyenler icin ve bu fiyat bandinda boyle bir en azindan giris seviye olsa bile duzgun markali sistem yok, en azindan powered by MSI olarak.

Pardus Pro ise ModArt 4070 bitince onermeye başladım.

Pardus (non-Pro) ise Sinerji'deki 25k 4060 Ti, 7500F sistem bitince duzgun kalan 24K 4060, 7500F o idi ve onermeye başladım.

Yukseltmeler pahali. Şu anki durumuyla alinabilir.

SSD hakkinda bilgim yok ama cok da kotu degildir-MLD kadar, kasa olarak normal-mesh, PSU olarak da ortalama- giris seviye bir şeydir. Zaten sistem powered by MSI sistem, MSI sistem isteyenler icin ve bu fiyat bandinda boyle bir en azindan giris seviye olsa bile duzgun markali sistem yok, en azindan powered by MSI olarak.

Pardus Pro ise ModArt 4070 bitince onermeye başladım.

Pardus (non-Pro) ise Sinerji'deki 25k 4060 Ti, 7500F sistem bitince duzgun kalan 24K 4060, 7500F o idi ve onermeye başladım.
Adamın hası ya. Çok teşekkürler hocam..,

Yeni konular

Geri
Yukarı