20000 TL laptop önerisi

Bütçe
15k-20k
Isınma gibi bir sorunla karşılaştınız mı peki Acer Nitro serisinde? Çok ısınıyor diye bir duyum almıştım. Lenovo'da da şarjı çabuk bitiyor deniyor. O konuda kararsız kalıyorum.

Acer'lar 2019 ve öncesinde alev alev yanardılar. 2020 ve sonrası mükemmel.

Isınma gibi bir sorunla karşılaştınız mı peki Acer Nitro serisinde? Çok ısınıyor diye bir duyum almıştım. Lenovo'da da şarjı çabuk bitiyor deniyor. O konuda kararsız kalıyorum.

Şahsi olarak bir sorun yaşamadım 6 ayda 1 iç temizlik yaptırıyorum ve Acer Nitro'nun incelemelerine bakarsanız tüm kanallar Acer Nitro 5 soğuk olarak değerlendiriyor.

Şahsi olarak bir sorun yaşamadım 6 ayda 1 iç temizlik yaptırıyorum ve Acer Nitro'nun incelemelerine bakarsanız tüm kanallar Acer Nitro 5 soğuk olarak değerlendiriyor.

Yeni modellerinde bir sıkıntı yoksa kullanım için daha rahat olacaktır.

Acer'lar 2019 ve öncesinde alev alev yanardılar. 2020 ve sonrası mükemmel.

Lenovo ve Acer bayağı iyiler ikisi arasında kaldım. Beni uzun süre götürebilecek bir laptop da olması gerekiyor, malum durumlar pek iyi değil. O konuda nasıl bir yorum yaparsınız?

Lenovo ve Acer bayağı iyiler ikisi arasında kaldım. Beni uzun süre götürebilecek bir laptop da olması gerekiyor, malum durumlar pek iyi değil. O konuda nasıl bir yorum yaparsınız?

Şahsi tercihim Acer.

Acer kalitesiz bir marka gibi gözükebiliyor ama kullanan neredeyse herkes memnun bence Acer'i tercih et.

5800H olan daha güçlü. 10750H eski ve ısınan bir işlemc, i.

Teşekkür ederim. Son bir ricam olacak Trendyol'dan atılan linkteki laptopun Hepsiburada'da bulunuyor mu peki. Modelin aynısını arattığımda göremedim de.
Aklıma takıldı birkaç arkadaşımın demesinden kaynaklı olarak. Daha düşük özelliklere sahip bir laptop alıp daha sonrasında yükseltme şansım var mı peki?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı