20000 TL laptop önerisi

Bütçe
20000
Makaleler
1
Yer
Moscow Metro
Daha fazla  
Merhaba, geçenlerde 20 bin TL masaüstü PC toplama konusu açmıştım ancak laptop alternatifini de düşünüyorum. Şu modelleri beğendim ama önerilere açığım.

Lenovo olan model sanırım 3060 Max-Q ama emin değilim, bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

Merhaba, geçenlerde 20 bin TL masaüstü PC toplama konusu açmıştım ancak laptop alternatifini de düşünüyorum. Şu modelleri beğendim ama önerilere açığım.

Lenovo olan model sanırım 3060 Max-Q ama emin değilim, bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

İlk model İtopya'da daha ucuza mevcut ilk olarak. Oyun için alacaksanız Lenovo daha iyi olur. Pili pek gitmiyor hem. Fakat ben oraya buraya götürürüm derseniz ROG daha iyi.

Evet 3060 Max-Q ama 3050 Ti'dan yine de çok daha güçlü attığın Ideapad iyidir alternatif oalrak buna bakabilirsin:

Eğer laptop alacaksanız 2. ASUS yerine şu laptopu tercih edebilirsiniz. Her açıdan daha iyi gibi. link

İlk model İtopya'da daha ucuza mevcut ilk olarak. Oyun için alacaksanız Lenovo daha iyi olur. Pili pek gitmiyor hem. Fakat ben oraya buraya götürürüm derseniz ROG daha iyi.

Bütçe arttırılıp bu alınmalı;

HP Omen indirime girmediği sürece almam pek mümkün değil. :(

Lenovo Ideapad Gaming 3 aklıma yattı gibi ama malzeme kalitesi, ekran kartı beni endişelendiriyor.

Lenovo Ideapad Gaming 3 aklıma yattı gibi ama malzeme kalitesi, ekran kartı beni endişelendiriyor.

Ne için kullanacaksınız? Soğuması çok başarılı Prime95 de işlemci 79'u gördü. FurMark'da ekran kartı 68'i.

Endişelendirmesin hocam Max-Q olamasına rağmen 3050 Ti'dan çok daha güçlü zaten bu bütçedeki en iyi modeller bunlar.

Render almak ve oyun oynamak için ama genelde render diyebilirim.

İşlemciyle render alacaksanız gayet başarılı bir laptop, ekran kartıyla alacaksanız messinicocuğu hocamın dediği gibi 3050 Ti'den çok daha güçlü.

Geri
Yukarı