20000 TL Monitör Dahil Sistem Önerisi

Bütçe
20000TL
Öncelikle tavsiyen için teşekkür ederim. Ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum ve bildiğim kadarıyla FPS oyunları işlemci tabanlı çalışıyor. Bu sebepten ötürü işlemciyi i5 düşünüyorum ayrıca i5 ile 3060 Ti verimli çalışmaz mı?

F mimari bir işlemci olduğu için istediğin gibi bir performans veremeyebilir ufak çaplıda olsa darboğaz yaşayacağını düşündüğüm için düz 3060 önerdim üstelik linkini attığım 3060 8 GB yeni çıkan bir model marka vs bilindik pek bir kayıp yaşayacağını söyleyemem. İşlemcini de i5 11400F ile güncelleyerek istediğin gibi bir sistem ortaya çıkar daha alt bütçede saygılar :)

F mimari bir işlemci olduğu için istediğin gibi bir performans veremeyebilir ufak çaplıda olsa darboğaz yaşayacağını düşündüğüm için düz 3060 önerdim üstelik linkini attığım 3060 8 GB yeni çıkan bir model marka vs bilindik pek bir kayıp yaşayacağını söyleyemem. İşlemcini de i5 11400F ile güncelleyerek istediğin gibi bir sistem ortaya çıkar daha alt bütçede saygılar :)

3060 8 GB asla alınmayacak bir model.

Söyledikleriniz doğru olabilir ancak forumda gördüğüm hata ve sıkıntılardan dolayı pek riske girmek de istemiyorum :) AMD tarafına biraz soğuk kaldım. İlginiz için teşekkür ederim.

Direk i5 yazmamın sebebi konunun başında topladığım sistemi belirttiğim için. Yoksa bahsettiğim i5 11400F.

Hocam AMD de sorun olmaz merak etmeyin.

3060 12 GB ile güncellenebilir teşekkürler :)

AMD sistemlere de bakayım biraz o zaman. Fiyat konusunda avantajlı kafamdaki soru işaretlerini de giderebilirsem düşünebilirim :) tavsiyeniz için teşekkür ederim.

AMD sistemlere de bakayım biraz o zaman. Fiyat konusunda avantajlı kafamdaki soru işaretlerini de giderebilirsem düşünebilirim :) tavsiyeniz için teşekkür ederim.
İntel Nvidia bi tık tuzlu kaçıyor knk yinede atayım
İşlemci 12400F
Kart 3060Tİ yapın monitörle tam 20K.

İntel Nvidia bi tık tuzlu kaçıyor knk yinede atayım
İşlemci 12400F
Kart 3060Tİ yapın monitörle tam 20K.
Tavsiyen için çok teşekkür ederim tam istediğim gibi oldu sistem. Game Garaj güvenilebilir bir yerdir değil mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-04 161708.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-04 161708.png
    31,3 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Yukarı