20000 TL monitör dahil sistem önerisi

Harun6511

Centipat
Daha fazla  
Ben kendime böyle bir sistem kurdum sizce iyi mi ya da öneriniz var mı? parçalardan biri sıkıntılı mı? önerileri alırım, toplam 21k bütçe maksimum. Altta mousepad de var ama tam gözükmemiş, o 459 TL.

Ekran görüntüsü 2024-03-24 114455.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kendime böyle bir sistem kurdum sizce iyi mi ya da öneriniz var mı? parçalardan biri sıkıntılı mı? önerileri alırım, toplam 21k bütçe maksimum. Altta mousepad de var ama tam gözükmemiş, o 459 TL.

Eki Görüntüle 2149194

Aslında şöyle bir sistem var 2 gün önce 14 bindi şimdi 17 bin olmuş keşke biraz erken sorsaydınız

İdare edilebilecek bir monitörle çok güzel 2. el sistem toplanır harici kazıklanarak Valorant canavarı yapılır.

Arkadaşlar sistemi daha almadım 2. ele güvenmiyorum onun için sıfır bakıyorum bence gayet iyi GTA 5 Valorant CS Minecraft The Finals tarzı oyunlar oynaıtrmı sizce.

İdare edilebilecek bir monitörle çok güzel 2. el sistem toplanır harici kazıklanarak Valorant canavarı yapılır.

Aslında şöyle bir sistem var 2 gün önce 14 bindi şimdi 17 bin olmuş keşke biraz erken sorsaydınız.

Bileşenler kötü ve çok pahalı.

Ereny nasıl yani kötü bence iyi biraz daha detay verebilirmsiniz. 20k ya öneriniz varsa gösterir misiniz?

Yukarıdaki Intel sistem mantıklı olabilir.

Arkadaşlar ben bu monitörü alırsam PC fiyatını düşürmem gerekcek hem fiyatı düşürmeden daha güzel bir öneri yok mu Full sistem fare kulaklık var bende zaten.

Arkadaşlar sistemi daha almadım 2. ele güvenmiyorum onun için sıfır bakıyorum bence gayet iyi GTA 5 Valorant CS Minecraft The Finals tarzı oyunlar oynaıtrmı sizce.

Ereny nasıl yani kötü bence iyi biraz daha detay verebilirmsiniz. 20k ya öneriniz varsa gösterir misiniz?
Bir üstteki intel sistem var bir de bu var:

Bütçeyi 24-25'e çıkartırsanız 4060 sistemler var.

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-2060-super-8-gb-ekran-karti-1162043270/detay
Monitör olarak https://www.akakce.com/monitor/en-u...d-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,659212222.html yaparsan mantıklı olur.

Arkadaşlar ben bu monitörü alırsam PC fiyatını düşürmem gerekcek hem fiyatı düşürmeden daha güzel bir öneri yok mu Full sistem fare kulaklık var bende zaten.
Dostum bütçen düşük yapabileceğimiz bir şey yok.
2.ele yönelmedikçe sistemi yüksek tutamazsın.

Geri
Yukarı