20000 TL oyun amaçlı laptop önerisi

Bütçe
20000

Hocam neden 2. kez attınız?

Ben hepsini açsın demiyorum ben hepsini Ultra'da 60 FPS sabit sıcaklık hız aşırtma falan düşünmeden oynamak istiyorum bu arada bu kasa ya hız aşırtması yapmama gerek yok değil mi?
Belki yayında açarım.

Son düzenleme:

Hocam benim kasam 1650 Super içeriyor fakat her oyunu 60 FPS oynamayamıyorum üstüne sıcaklık değerleri Allah katına ulaşıyor son olarak 4VRAM'i var yeterli değil 20 bin TL bütçesi olan birine saçma bir öneri olmuş.
Hocam neden 2. kez attınız?

Ben hepsini açsın demiyorum ben hepsini Ultra'da 60 FPS sabit sıcaklık hız aşırtma falan düşünmeden oynamak istiyorum bu arada bu kasa ya hız aşırtması yapmama gerek yok değil mi?
Belki yayında açarım.

Hocam Excalibur alınmaz üzerinde Casper yazan ürünlerden kaçarak uzaklaşın.

Hocam benim kasam 1650 Super içeriyor fakat her oyunu 60 FPS oynamayamıyorum üstüne sıcaklık değerleri Allah katına ulaşıyor son olarak 4VRAM'i var yeterli değil 20 bin TL bütçesi olan birine saçma bir öneri olmuş.

Hocam Excalibur alınmaz üzerinde Casper yazan ürünlerden kaçarak uzaklaşın.

Yok sizin önerdiğiniz kasayı direkt alıp ekran kartını takıp Windows yükleyip direkt 60 FPS maksimum ayarlarda oynayabilirim değil mi fazladan fan almama gerek var mı?

Hocam kasayı alınca MSI Afterburner yükleyip sıcaklık değerlerine bakın ona göre bir fikir veririz.

Tamam.
Hocam kasayı alınca MSI Afterburner yükleyip sıcaklık değerlerine bakın ona göre bir fikir veririz.

Son bir şey sorabilir miyim bu anakartta kablosuz ağ özelliği var mı yoksa adaptörmü almam lazım?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Geri
Yukarı