20000 TL sistem önerisi

Bütçe
20000
Abiler 6750XT'yi cepliyorum, yanına Ryzen 5 5600'den daha iyi bir işlemci bütçe 2 katına çıkartılabilir 1080p için karta en uyumlu işlemci nedir 2-3 tane önerebilirseniz bir de ona uygun anakart.

Abiler 6750XT'yi cepliyorum, yanına Ryzen 5 5600'den daha iyi bir işlemci bütçe 2 katına çıkartılabilir 1080p için karta en uyumlu işlemci nedir 2-3 tane önerebilirseniz bir de ona uygun anakart.
5600 ya da 5700X öneririm.

Benim 2x8 RAM'lerim Crucial Ballistix 3000MHz CL15 bunları daha yüksek MHz ile değiştirmek gerekir mi ve bu anakart iyi mi, tek eksiğim kasa ve gerekli ise RAM'ler sanırım. Ve ekran kartı XFX iyi midir daha iyisine bakmak lazım mıdır kusura bakmayın çok soru soruyorum çünkü bir kere kasa alacağım ve yıllarca kullanacağım.

Benim 2x8 RAM'lerim Crucial Ballistix 3000MHz CL15 bunları daha yüksek MHz ile değiştirmek gerekir
Gerekmez, ballistixlerin oc potansiyeli yüksek OC'la 3600 MHz yapabilirsin.
Ve ekran kartı XFX iyi midir daha iyisine bakmak lazım mıdır kusura bakmayın çok soru soruyorum çünkü bir kere kasa alacağım ve yıllarca kullanacağım.
Merc iyi diye biliyorum, bu konuya da bakabilirsin.
bu anakart iyi mi
İyi bir anakart.

Gerekmez, Ballistix'lerin OC potansiyeli yüksek OC'la 3600 MHz yapabilirsin.

Merc iyi diye biliyorum, bu konuya da bakabilirsin.

İyi bir anakart.

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Messi abim de onayı verdiği an siparişleri veriyorum. Bir de 2000 TL'ye kadar kasa önerisi alabilirsem tekrardan bitsin artık bu sevda.

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. Messi abim de onayı verdiği an siparişleri veriyorum. Bir de 2000 TL'ye kadar kasa önerisi alabilirsem tekrardan bitsin artık bu sevda.
Revolution 01 güzel, onun dışında bunlara bakılabilir.

Revolution 01 güzel, onun dışında bunlara bakılabilir.
Galax kasa güzelmiş teşekkürler

Messi abim 🥲
Ya abim gitmiş bana sormadan 3070 Ti almış 🥲 buna uyumlu anakart işlemci önerisi alabilir miyim?

Son düzenleme:
Galax kasa güzelmiş teşekkürler

Messi abim 🥲
Ya abim gitmiş bana sormadan 3070 Ti almış 🥲 buna uyumlu anakart işlemci önerisi alabilir miyim?

12400F+B660M veya 5600 + B550 iyi gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı